Etıket sektorunde deneyımlı tasarımcı grafiker

Sonuçlanan İlanlar - Etıket sektorunde deneyımlı tasarımcı grafiker Sponsorlu Bağlantılar İSTANBUL AVRUPA YAKASI TRIKO CENTER DA BULUNAN SARAY ETİKET BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TASARIMCI GRAFİKER ARANIYOR SERİGRAF BASKI VE OFSET BASKI TEKNİKLERENİ BİLEN ÇALIŞMA ARKADAŞI. İLETİŞİM İÇİN HACI ALTUNSARAY ...

bora bekar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bora bekar(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İSTANBUL AVRUPA YAKASI TRIKO CENTER DA BULUNAN SARAY ETİKET BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TASARIMCI GRAFİKER ARANIYOR SERİGRAF BASKI VE OFSET BASKI TEKNİKLERENİ BİLEN ÇALIŞMA ARKADAŞI.

İLETİŞİM İÇİN

HACI ALTUNSARAY

CV lerinizi ve örnek çalışmalarınızı sarayetiket at hotmail nokta com adresine gönderebilirsiniz.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Etıket sektorunde deneyımlı tasarımcı grafiker veya Etıket sektorunde deneyımlı tasarımcı grafikersayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

grafi_2010 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi_2010

Grafiker / İstanbul

Alt 13-12-2010 #3
********* iş yeriniz neredeydi

grafi_2010

Grafiker / İstanbul

Alt 13-12-2010 #4
etikketçide 1 ay çalıştımm .

grafi_2010

Grafiker / İstanbul

Alt 13-12-2010 #5
kendimi bu konuda yetiştirebileceğim bir matbbaa yada ajans arıyorum ********* asgari ücret-ssk-yol-yemek