etiket tasarımı Gözde Çamaşır Suyu

Ambalaj Tasarımı - etiket tasarımı Gözde Çamaşır Suyu ...

graphics_ank isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphics_ank

Grafiker / Ankara

Alt 03-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yorumlarsanız memnun olurum loğosu yok illa o gözü istedi o konuda suçsuzum :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graphblues isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 03-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gözü istemiş müşteriden hayret... maaselef optik andırıyor bana değişikli yapması lazım bide ne amacı?logo isim? vs. vs bilgi aydınlatırsanız yardımcı oluruz
Bu mesajdan alıntı yap

graphics_ank

Grafiker / Ankara

Alt 03-03-2009 #3
gözü istemiş müşteriden hayret... maaselef optik andırıyor bana değişikli yapması lazım bide ne amacı?logo isim? vs. vs bilgi aydınlatırsanız yardımcı oluruz
firmanın adı gözde bu küçük bi market satacagı çamaşır suyuna kendi markasını vurdurmak için etiket yaptırıyor biraz karışık anlayacağınız
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-03-2009 #4
  1. Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
    Konu başlığınızı etiket tasarımı Gözde Çamaşır Suyu butonu kullanarak değiştiriniz, aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır...
  2. Resim – Fotoğraf ekleme:

Foruma görsel (Fotoğraf / Resim) eklemekte sıkıntı çektiğiniz görünüyor. Lütfen Foruma Resim Yüklemek bağlantısını kullanarak ilgili anlatımı okuyunuz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-03-2009 #5
Gözde için gerçek bir logo çalışmalısınız... Korkarım ne renkler ne görseller, hiç biri olmamış... etiketlere bakın neler var neler yok başka bir fikir edinin... göz olayından kesinlikle vaz geçin. Ben bunu hiç görmemiş olmayı yeğlerdim açıkçası, en iyisi bu olmamalı yapabileceğiniz... Umarım kırıcı olmamışımdır. Ama ilk tepkim "şaka bu" oldu. Siz "şaka yaptım etiket tasarımı Gözde Çamaşır Suyu" deyin ve yeni bir şeyler yapın. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
graphblues isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 03-03-2009 #6
isim gözde çamaşır suyu... şimdi anladım göz resim hemen yada "de" diye anlaşmıyor benim düşüncem şu; "gözde" yazısı ve göz berrak gibi temiz çamaşır suyu olabilir mi? onun gibi bi fikri üret ne anlamda olduğuna yaratmalısın tabii sabırlı olması lazım farklı alteraktif üret müşteriniz fikri değişebilir belki ve bir de yazıları daha vurgulu olmalı arka plan rengi değişmelisin çamaşır suyu rengi uyumu olduğuna açık mavi olabilir yada beyaz rahat okuyabilmek için olabilir kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
xavalon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xavalon(45)

Grafiker / İzmir

Alt 03-03-2009 #7
Çoğumuz elde malzeme olmadan müşteri isteklerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Kimi zaman logo kimi zaman ürünün kendisi olmuyor. Ama estetik ve yaratıcılığımızı sonuna kadar kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu çalışmaya bakınca tam bir felaket. Yorumlanacak hiç bir tarafı yok maalesef.
Bu mesajdan alıntı yap

graphics_ank

Grafiker / Ankara

Alt 03-03-2009 #8
Gözde için gerçek bir logo çalışmalısınız... Korkarım ne renkler ne görseller, hiç biri olmamış... etiketlere bakın neler var neler yok başka bir fikir edinin... göz olayından kesinlikle vaz geçin. Ben bunu hiç görmemiş olmayı yeğlerdim açıkçası, en iyisi bu olmamalı yapabileceğiniz... Umarım kırıcı olmamışımdır. Ama ilk tepkim "şaka bu" oldu. Siz "şaka yaptım etiket tasarımı Gözde Çamaşır Suyu" deyin ve yeni bir şeyler yapın. Kolay gelsin.
o kadarmı kötü :sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap

graphics_ank

Grafiker / Ankara

Alt 03-03-2009 #9
herkeze yorumlarından dolayı teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-03-2009 #10
o kadarmı kötü :sadsmile:
Etiket görsellerini inceleyip yapacağınız yeni çalışmayı dört gözle bekliyorum. Şu göz de konusunu müşterinize söyleyin özellikle. ne yaparsanız yapın o göz mahvedecek bunu da bilmeli...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları