etiket tasarımı

Ambalaj Tasarımı - etiket tasarımı Sponsorlu Bağlantılar bir başka çalışmamı gönderiyorum lütfen yorumlarınızı eksik etmeyiniz her türlü eleştiriye açığım...

etiket tasarımı
bereketofset isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bereketofset

Matbaacı / Konya

etiket tasarımı

Alt 01-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bir başka çalışmamı gönderiyorum lütfen yorumlarınızı eksik etmeyiniz her türlü eleştiriye açığımetiket tasarımı
etiket tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 02-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
helva resmi biraz sorunlu gibi. bide konya resmin altında kalmış. Ama hakkaten helva resmi tarama gibi.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 02-05-2008 #3
resimlere albenilik katmalisin photoshopta canlandirma yaparsan hos olur.ilk calismanda ise logo hos degil.ve zemin cok koyu olmus.boyle citirdatmayi veya susami hatirlatan renk olsa daha hos olurdu diye dusunuyorum mesela sepya?
Bu mesajdan alıntı yap

bereketofset

Matbaacı / Konya

Alt 02-05-2008 #4
yorumlar için teşekkürler birincisi helva resmi tarama mecburiyetten ilk resim için söylemiş olduğunuz zemin rengini deneyeceğim firma logosu ise sabit
Bu mesajdan alıntı yap
N/A6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A6(38)

Alt 02-05-2008 #5
Resimler biraz mat gibi. Tarama olsa dahi photoshoptan ayarlanabilir. Eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-05-2008 #6
Kişesel fikrimdir; grafik kirliliği...
Bu mesajdan alıntı yap
esmma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esmma(27)

Grafiker / Manisa

Alt 02-05-2008 #7
ilk çalışmada çok fazla kraker konulmuş bence az ve daha albenisi olan bir kraker konulsaydı daha hoş olurdu.zemin rengide kötü. ikinci çalışmada ise helva resmi hiç çarpıcı ve lezzetli görünmüyor.daha iyi birşey ortaya çıkması için üzerinde çok çalışman gerekli...
başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Designer35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Designer35

Grafiker / Manisa

Alt 02-05-2008 #8
Hocam beni yanlış anlamazsanız biraz Daha daha yada şöyle söyliyeyyim çok çalışman lazım isterseniz Piyada ki ve Froumda Bulunan Arkadaşların Tasarımlarını bir kontrol et senin kesin ufkunu açacağına inanıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
graffix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffix

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 02-05-2008 #9
ufak tefek teknik hatalar mevcut
Bu mesajdan alıntı yap

bereketofset

Matbaacı / Konya

Alt 03-05-2008 #10
yorumlarınız için teşekkür ederim herkese. ama ben zaten amatör biriyim ve kendimi geliştirmek adına burda sizin fikirlerinize ihtiyacım var.her bir eleştiri benim için artı demektir.ancak bu yolla profesyonelliğe gidilebileceğine inanıyorum.belki de haksızım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
etiket, tasarımı