etiket tasarımı ( yorumlar için teşekürler:) Sahra Doğal Kaynak Suyu

Ambalaj Tasarımı - etiket tasarımı ( yorumlar için teşekürler:) Sahra Doğal Kaynak Suyu ...

Konu Kapatılmıştır
syd barret isimli Üye şimdilik offline konumundadır

syd barret

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İzmir

Alt 01-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

şimdiden teşşekürler etiket tasarımı ( yorumlar için teşekürler:) Sahra Doğal Kaynak Suyu
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 02-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Aslında bu çalışma çok daha güzel en azından logo daha hoş olmuş. Ama sahra deyince çöl akla geliyo firma ismi yanlış seçmiş. Buna göre firmanın ismiyle ilk çalışma daha uyumluydu. Tasarım olarakta bu güzel olmuş. Sadece sahra nın arkasında dağ var orası biraz tuhaf geldi bana ama tasarımda biraz özgün olmalı değilmi. Sonuçta sahra deyince insanın aklına çöl ve sıcak gelir sıcak aklına gelince insan susayabilir böyle düşününce aslında isim yanlış değil. Saat çok geç olmuş etiket tasarımı ( yorumlar için teşekürler:) Sahra Doğal Kaynak Suyu bu saatteki yorum çok sağlıklı olmaz sen bana aldırma yinede etiket tasarımı ( yorumlar için teşekürler:) Sahra Doğal Kaynak Suyu Kusuruma bakma

syd barret

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İzmir

Alt 02-05-2008 #3
bu yorum için çok teşşekürler geç saatte olsaetiket tasarımı ( yorumlar için teşekürler:) Sahra Doğal Kaynak Suyu)
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 02-05-2008 #4
bende bunu daha çok begendim diyerine göre ama şöle birşey dikkatimi cekti ay bak yine kızcak bu bana ama olsun sölim şimdi sen logo gözüksün diye arkaya o yuvarlagı koymuşsun ya ben onu begenmedim işte arkadaşım

syd barret

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İzmir

Alt 02-05-2008 #5
casmin kızmadım etiket tasarımı ( yorumlar için teşekürler:) Sahra Doğal Kaynak Suyu): bu sefer taamam belki renktendir oturmamıştır bi bakıyım inceliyim yorumun için saol etiket tasarımı ( yorumlar için teşekürler:) Sahra Doğal Kaynak Suyu):etiket tasarımı ( yorumlar için teşekürler:) Sahra Doğal Kaynak Suyu
VOLKANDUSMEZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VOLKANDUSMEZ

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2008 #6
bana gore etiket bogmus kendini hele marka hic kendini gostermemis sahra kaybolmus gitmis patlatman lazim bu adamlar su firmasi yuzlerce firma var ve damacanalarin arasinda bu etiket kaybolur
el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 04-06-2008 #7
Su ambalajı için bence gayet güzel olmuş..kalıplaşmışl sert ambalajlardan farklı olmuş..bir tüketici olarak begenimi kazandı..emegine saglık
LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-06-2008 #8
İlki daha iyi duruyor.
insula isimli Üye şimdilik offline konumundadır

insula(33)

Grafiker / Ankara

Alt 19-02-2009 #9
çalışma gayet doğal olmuş etiket tasarımı ( yorumlar için teşekürler:) Sahra Doğal Kaynak Suyu
mhmt şhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mhmt şhn(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-02-2009 #10
güzel bence ufak bi not dogal derken ĞĞĞĞ etiket tasarımı ( yorumlar için teşekürler:) Sahra Doğal Kaynak Suyu
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır

Tags
etiket, icin, tasarımı, teşekürler, yorumlar