Etıkette Renk Ayrımı Nasıl Olur???

Temel Tasarım İlkeleri - Etıkette Renk Ayrımı Nasıl Olur??? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaslar Etıket ıle Ofset Montajı Ve Renk Ayarları Baskı Asamasında O Kadar Farklıkı ısın Tasarımla Bıtmedgını Buradan Anlıyorsunuz Ben 2 Yıl Ofsette Calıstıktan Sonra Etıkete Gectım Ve 3 ...

grafiknecati isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiknecati

Grafiker / İstanbul

Alt 13-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar Etıket ıle Ofset Montajı Ve Renk Ayarları Baskı Asamasında O Kadar Farklıkı ısın Tasarımla Bıtmedgını Buradan Anlıyorsunuz Ben 2 Yıl Ofsette Calıstıktan Sonra Etıkete Gectım Ve 3 Yıldırda Etıket Sektöründe Emek Verıyorum Yasım Genç 21 Ama Cocuklugumu Verdım Bu ıse Eger Merak Ettıgız Bır Husus Olursa Yazın Bana Tabıkı Benımde Bılmedıgın Sey Cok Herkeze Selam.....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

user82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

user82

Grafiker / Kocaeli

Alt 13-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
etikette baskı mantıgı ofsetten farklı sanırım calısmadım ama etiket baskı makinası gordum bir nevi flekso baskıya giriyor letterpresti sanırım sık kulllanılan makinalar biraz anlatırsan faydalanalım madem yıllarını verdin
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-06-2008 #3
Ambalaj Tasarımın'da Spot Renk Calışma

yukardaki sayfayı inceleyiniz. Aynı mantık ile renk ayrımı yapacakısnız...
şişirmeleri unutmayınız...
Bu mesajdan alıntı yap
grafiknecati isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiknecati

Grafiker / İstanbul

Alt 14-06-2008 #4
ya mesela tram degerleri ofsette vöerdigin trami alirsin ancak etiktte gecis sirasinda kopma olur bu yüzden kopmanini oldugu bölüme 2 3 deger verilir renkler arasinda kopma olmasin diye zetler vardir bizde ve tabiki montaj sekilleri cok farkli büzme paylari falan sen ne isle ugrasiyosun ofset mi ??
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ayrimi, etikette, nasil, olur, renk