Euphrates Design - Logo Tasarımım

Logo Tasarımları - Euphrates Design - Logo Tasarımım Sponsorlu Bağlantılar Kendi Logo Çalışmam ? Nasıl oldugu konusunda fikrlerinizi almak istiyorum :kiss1::surprised:...

FRTDESIGN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FRTDESIGN

Grafiker / İstanbul

Dosya18

Alt 13-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kendi Logo Çalışmam ? Nasıl oldugu konusunda fikrlerinizi almak istiyorum
:kiss1::surprised:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 13-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güzel gözükmekte Yanlızca biraz bizi logonun geneli hakkında bilgilendirirseniz sevinirimEuphrates Design - Logo Tasarımım
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-05-2009 #3
yakın bakılmıyor küçük koydugunuz için ancak .. fikir olarak güzel çalışma olarak başarılı bir logo.. Yanlız tam emin olamamkla birlikte.. yuvarlak kısımların hatlarında çizgiler fazla noktalı olduğu için şekil bozuklugu yaşanmış gibi.. belki tam oturursa yuvarlaklar daha hoş gözükebilirim.. Anlatabilmişimdir umarım.. Ellerinize sağlık... Saygılarımla..
Bu mesajdan alıntı yap
darth_cygan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darth_cygan

Grafiker / Ankara

Alt 13-05-2009 #4
ben açıkçası, daha önce de avatarınınzda görüp, ne güzel yapmış dediğim bir logo. benim çok hoşuma gitti.

iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 13-05-2009 #5
Darth_cygan a katılmakla beraber benim gözüme takılan en önemli noktası, pathleme sonucu ortaya çıkan yuvarlama kısımlarındaki sorunlar..Aslında yuvarlamayla biraz daha uğraşman, kalıcı bir çalışma olmasına sebep olur..Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 13-05-2009 #6
creedwar in dediği gibi yuvarlama kısımlarında biraz problemler var.Mesela D harfinin sağ kısımdaki ovalin başladığı yer yumuşak değil sert başlıyor.E harfininde iç kısmında aynı problem var.Ama genel olarak ve düşünce olarak güzel bir logo olmuş elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
cuneytgurler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cuneytgurler

Grafiker / İstanbul

Alt 13-05-2009 #7
üst taraftaki harf birleşimlerindeki sorun giderildiği taktirde ufakta bir renk ayarı çekilirse çok güzel olucak kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 13-05-2009 #8
Arkadaşların dediklerini tekrarlamayacağım.Şunu söyleyebilirim;konsept çok hoşuma gitti.
Bu mesajdan alıntı yap
FRTDESIGN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FRTDESIGN

Grafiker / İstanbul

Alt 13-05-2009 #9
Yorumlarınız İçin Öncelikle Teşekkurler Arkadaslar ben onu bılerek yaptım bılıyorum göze takılan tek o yan dedıgınız şey ama bu seferde köşe denılen olay hiç olmucak olması lazım mesela d harfinin orasında düpedüz belli ama onlar dedıgım gıbı bıle bıle yapılmıs bısey..Ve altındakı fontu göremiyorsunuz küçük buldum dün gece 3te koyım dedım arkadaslar alttakı fontta öyle kesimler yumusak degıl kımı yer yumusak kımı yer köşeli sert biçimde o bile bile yapılmıs bısey yanı... açıklaması : yanı sonucta grafik tasarım işimiz bunlarla gıbısınden yamuk düz gibi düşündugum bır çalısma....Fontun Her Noktasıyla oynanmıstır.

Beğenenlere ayrıetten teşekkur ediyorum... Yorumlarınız Gerçekten Benım İçin Önemli Euphrates Design - Logo Tasarımım

LOGONUN BÜYÜK BOYUTU
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-05-2009 #10
Bana kalırsa gözün dikkatini dağıtacak bir ayrıntı olmuş.. Tam bir yuvarlak olursa işiniz daha güzel olurmuş..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları