Eurobasket 2010 logo yarismasina aday olacak olan logom..lütfen yorumlayin arkadaslar

Logo Tasarımları - Eurobasket 2010 logo yarismasina aday olacak olan logom..lütfen yorumlayin arkadaslar ...

Eurobasket 2010 logo yarismasina aday olacak olan logom..lütfen yorumlayin arkadaslar
emre.coskun.67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre.coskun.67(31)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 26-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selam arkadaslar... stuttgart ve mannheim sehrinin almanyada ortaklasa düzenleyecegi eurobasket 2010 icin yaptigim logoyu sizlerle paylasiyorum... bu iki sehir henüz turnuva icin aday sehirler ve benim logoda yarismaya katilacak... yarisma baslamadan önce sizlere son halini gösterip yorumlarinizi ve düsüncelerinizi benimle ve diger arkadaslarla paylasmanizi istiyorum... simdiden tskler Eurobasket 2010 logo yarismasina aday olacak olan logom..lütfen yorumlayin arkadaslar

not: bu arada basket topunun icindeki at bu iki sehrinde bulundugu baden württemberg eyaletinin ve bölgesinin amblemidir..Eurobasket 2010 logo yarismasina aday olacak olan logom..lütfen yorumlayin arkadaslar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Barış Akgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 26-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
at figürü cok detaylı olmus bıraz daha vektorel ve oval cızgılerden olusursa bence daha guzel olabılır. benım hosuma gıden logoda cerceve dıerlerının font secımını degıstırmelısın bence stuttgart ı flan kucuk harflerle yazmak eksı puan olabılır.
Bu mesajdan alıntı yap

emre.coskun.67(31)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 26-01-2009 #3
önerilerini dikkate alicam tskler
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 26-01-2009 #4
At ferrariye daha çok yakışıyor..Basketbol topu üzerinde dur bana kalırsa..Beyaz çizgiler üzerinde oynama yapabilirsin..
Bu mesajdan alıntı yap
oguzkagan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oguzkagan

Webmaster / İstanbul

Alt 29-01-2009 #5
Kullandığınız top sanırım daha önce Nike firmasının kullandığı bir top çizimi,

Ortadaki at Stuttgart'ın şehir armasıymış. Mannheim ile ilgili de bir şeyler eklerseniz ve o top yerine başka bir şey; mesela bu iki şehri de yansıtan ve basketbol ile ilgili bir şeyler olursa bence çok daha güzel olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
davulator isimli Üye şimdilik offline konumundadır

davulator

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 01-02-2009 #6
bence de 2010u başa alırsan daha rahat okunabilir.iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 01-02-2009 #7
bence basket topu nike kullanılanla birebir aynı gibi,değişiklik yada başka açıdan almak gerekir,ayrıca yarışmaya çalışmalar hazırlanma aşamasındaysa umarım logonun yarışmada farklı bir bir versiyonunu görmessin ,yardım amaçlı güzel insanlarımız olduğu gibi malesef tam terside olabiliyor ..
Bu mesajdan alıntı yap
berfun94 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berfun94

Öğrenci

Alt 03-02-2009 #8
tek kelime süper ver sen bunu birde bana yardımcı olurmsun bunları nasıl yaptıgına dail
Bu mesajdan alıntı yap

emre.coskun.67(31)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 03-02-2009 #9
hehe tskler... nasil yardimci olabilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
berfun94 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berfun94

Öğrenci

Alt 04-02-2009 #10
ya emre abi nasıl çizion bunları çoğu siteden baktım anlamdım bana anlatma imkanın varmı yada yine bunu anlataan kaliteli bir sekılde bildiğin yer varmı senin logo hakkına birşey daha söylemek istiyorum sen bence bunu git kime veriliyorsa ver inan bana türksün diye ayrımcılık yapmadıkalrı takdirde kesin senin logo kullanılır
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
2010, aday, arkadaslar, eurobasket, logo, logomlutfen, olacak, olan, yarismasina, yorumlayin