Eurovision 2012 Baku Azerbaijan

Deneme Çalışmalar - Eurovision 2012 Baku Azerbaijan ...

eurowision isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eurowision

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 24-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Eurovision 2012 Baku Azerbaijan (2011 Eurovision Şarkı Yarışması Bakü Tasarım)

Geçen yıl Eurovision Almanya için yaptığım deneme çalışmamı TRT'de Eurovision'a Doğru Programında, tanıtımlarında, aHaber'de, Eurovision Resmi Sponsoru MAN otobüslerinin baskılarında, pek çok yerel, ulusal, yabancı tv ve sayısız internet sitesinde kullanılması beni çok mutlu etti. Bu yılda kardeş Azerbaycan için çalışmalar yaptım ve yapıyorum. İlerleyen zamanlarda Eurovision ile ilgili daha yeni deneme çalışmalarımıda paylacağım.Umarım beğenirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

denizcem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denizcem

Grafiker / İzmir

Alt 24-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1 nolu çalışma bana daha güzel geldi,
biraz koyu tonlardna kurtulursa sanki daha da güzel olacak.
Eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

eurowision

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 24-06-2011 #3
1 nolu çalışma bana daha güzel geldi,
biraz koyu tonlardna kurtulursa sanki daha da güzel olacak.
Eline sağlık.
Eurovision temalı grafiklerde genelde birkaç koyu ton kullanılıyor aslında o geleneğe sadık kalmaya çalıştım. 1. resim en son yapmış olduğum resim. Üç resimde birbirinin değiştirilmiş, ufak değişikler yapılmış hali. + Eleştirinizi göz önüne alarak yeni, farklı resimler yüklemeye devam edeceğim. Yorumun için ayrıca teşekkür ederim. Eurovision 2012 Baku Azerbaijan
Bu mesajdan alıntı yap

yasindemirkale

Misafir

Alt 24-06-2011 #4
bence çok renk kirliliği var ama 2. tasarım hoşuma gitti. 2012 eurovision için benimde bir çalışmam vardı bende yayınlayım bari Eurovision 2012 Baku Azerbaijan
Bu mesajdan alıntı yap

eurowision

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 25-06-2011 #5
bence çok renk kirliliği var ama 2. tasarım hoşuma gitti. 2012 eurovision için benimde bir çalışmam vardı bende yayınlayım bari Eurovision 2012 Baku Azerbaijan
Öncekilkle renk kirliliği gibi kaba bir tabir hiç hoş olmamış. Ordaki renkler tamamen Azerbaycan'ın bayrak renklerinin karışımı. Mavi, Kırmızı, Yeşil ve Beyaz. Biraz renk bilginiz varsa bu renkleri karıştırdığınızda nasıl bir renk çümbüşü olacağını bilirsiniz. Aslında bilmesenizde bunu yaptığım grafiklerden görebilirsiniz. Ayrıca herşey tek düze, basit ve sade olmak zorunda değil, öyle gösterişli bir yarışmaya böyle rengarenk grafikler gider, gitti ve gidiyorda... :wink:

Ayrıca Tüm resimlerdeki ana tema Azerbaycan'ın toprak bütünlüğü ve Azerbaycan bayrağının renkleridir. Azerbaycan'a ellerinde Türkiye bayrağıyla sahneye çıktıkları için jestlerine, jestle karşılık vermek istedim. Malum Azerbaycan'ın %20'si Ermenistan tarafından işgal edilmiş durumda...Umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.
Bu mesajdan alıntı yap

yasindemirkale

Misafir

Alt 26-06-2011 #6
İllaki Azerbaycan'ın renklerini kullanacaksınız diye bir şey yok..Ortamı germeye hiç lüzum yok. Ben buradaki insanları anlamıyorum. Hemen küçücük bir şeyde parlıyorlar. Neyse siz haklısınız. Hepsi çok güzel olmuş. Renkler falan harika yani muhteşem tasarımcısınız!!!
Bu mesajdan alıntı yap

eurowision

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 26-06-2011 #7
İllaki Azerbaycan'ın renklerini kullanacaksınız diye bir şey yok..Ortamı germeye hiç lüzum yok. Ben buradaki insanları anlamıyorum. Hemen küçücük bir şeyde parlıyorlar. Neyse siz haklısınız. Hepsi çok güzel olmuş. Renkler falan harika yani muhteşem tasarımcısınız!!!
Yukarda yazdıklarımı okumamışsınız galiba? Yada okuyup anlamamışsınız.İlla Azerbaycan'ın renklerini kullanmam gerek, hayatınızda hiç eurovision grafiklerini incelemediniz galiba? + Daha farklı resimleri yükleyeceğimide söyledim. Benim küçücük şeye parladığım felanda yok sadece sizin uslubunuzu beğenmedim. Evet ben haklıyım resimlerimde renklerde gayet güzel, harika, en azından siz gibi önceki yıllara ait resmin üzerine eurovision 2012 yazmadım.Emek var, çalışma var konsept var. Bencede ortamı germeye gerek yok o yüzden bu size yazacağım son yorumdur.Eleştirileriniz için çok çok minnettarım bir dahakine renk kirliliği olmasın diye siyah beyaz bir grafik yapar koyarım Eurovision 2012 Baku Azerbaijan
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-06-2011 #8
Afedersiniz ama, gereksiz yere büyük puntolar kullanmanın da alemi yok Eurovision 2012 Baku Azerbaijan

Beğenen ya da beğenmeyenin punto büyütmesine gerek yok, herkes okuyup anlayabilecek kapasitede, yani iş puntoyu büyütmekte değil, gözüyle bakış açısını genişletmekte :lol:

Bu arada ilk çalışmayı beğendim.
Bu mesajdan alıntı yap

yasindemirkale

Misafir

Alt 26-06-2011 #9
Yukarda yazdıklarımı okumamışsınız galiba? Yada okuyup anlamamışsınız.İlla Azerbaycan'ın renklerini kullanmam gerek, hayatınızda hiç eurovision grafiklerini incelemediniz galiba? + Daha farklı resimleri yükleyeceğimide söyledim. Benim küçücük şeye parladığım felanda yok sadece sizin uslubunuzu beğenmedim. Evet ben haklıyım resimlerimde renklerde gayet güzel, harika, en azından siz gibi önceki yıllara ait resmin üzerine eurovision 2012 yazmadım.Emek var, çalışma var konsept var. Bencede ortamı germeye gerek yok o yüzden bu size yazacağım son yorumdur.Eleştirileriniz için çok çok minnettarım bir dahakine renk kirliliği olmasın diye siyah beyaz bir grafik yapar koyarım Eurovision 2012 Baku Azerbaijan
vallahi senin için kafamı yoramam bu yazdıklarının hiç birini okumadım. haklısın saygılar. kinci olmaya gerek yok. olayları unuttum bile. ben YsndmrkL olarak adıma yakışır şekilde senden özür dilerim..
Bu mesajdan alıntı yap
tunaozm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tunaozm

Desinatör / İstanbul

Alt 01-08-2011 #10
3 çalışma da harika...! ben 2012 için tasarımlar geliştiriyorum ve youtube'a yüklüyorum. başlıkta kullanmak için bu logolardan hangisini seçeceğime karar veremedim... harika hepsi!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları