Eurovision için hadiseye hazırladığım bi afiş

Deneme Çalışmalar - Eurovision için hadiseye hazırladığım bi afiş ...

dexter_ip isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dexter_ip(29)

Webmaster / İstanbul

Alt 28-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yorumlarınızı bekliyorum

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

donie isimli Üye şimdilik offline konumundadır

donie

Grafiker / İzmir

Alt 28-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
afiş ten ziyade wallpaper ı anımsattı bana ama güzel bi çalışma brush kullandın sanırım arka fon biraz daha canlı renklerde olabilirdi birde hadisenin daha hoş bi fotosu olabilirdi:rofl:
bu arada çalışman görünmüyordu cevap vermek için yazarken alt kısımda küçük halini görüp tıkladım sonra açıldı bilgine
eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 28-01-2009 #3
Bayrağımızın içinde bu çeşit floraller, vektörler ve hadise nin olduğunu görmemiştim..Hadise'nin Türkiye adına yarışması güzel bir şey ama bayrağımızı herçeşit çalışmayla deforme edilmesini benimsiyemiyorum..Zeminde farklı bir çalışma uygularsanız sevinirim..
Bu mesajdan alıntı yap

dexter_ip(29)

Webmaster / İstanbul

Alt 28-01-2009 #4
arkadaşım ben bayrağımızı kötü bi şekilde veya yanlış bi şekilde kullanmadığımı düşünüyorum o senin düşüncen ben tasarımlarımı senin düşüncene göre uygulama gibi bi zorunluluğum yok sen öle düşünüyorsan öle yaparsın ama ben böyle güzel olacağını düşündüm ve yaptım tmm beğenmemiş olabilirsin bunu belirt ama sanki bayrağımıza hakaret etmişim gibi yorum yapma bu tarz bir sürü çalışmada kullanılıyor bayrağımız bilgine
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 29-01-2009 #5
arkadaşım pek afiş olmamış gibi,çok karmaşa yaratılmış çalışmada ,ayrıca sanatçı ve şarkısınıda yansıtmalı afişte mesela düm tek tek nasıl bir şarkı biliyorsak ben onu klasik kıvrımlı bir font kullanmazdım,ruhunuda yansıtman gerekirdi gerek yazı vurgusunda gerek tasarımda...
Bu mesajdan alıntı yap
oBİwAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oBİwAN(46)

Grafiker / Yalova

Alt 29-01-2009 #6
arkadaşım ben bayrağımızı kötü bi şekilde veya yanlış bi şekilde kullanmadığımı düşünüyorum o senin düşüncen ben tasarımlarımı senin düşüncene göre uygulama gibi bi zorunluluğum yok sen öle düşünüyorsan öle yaparsın ama ben böyle güzel olacağını düşündüm ve yaptım tmm beğenmemiş olabilirsin bunu belirt ama sanki bayrağımıza hakaret etmişim gibi yorum yapma bu tarz bir sürü çalışmada kullanılıyor bayrağımız bilgine
arkadaşım eleştiriye biraz daha açık olursak paylaşım adına çok daha iyi şeylere imza atarız bence birde ülkemizde bayrak kanunu diye bir kanun var bunu bir incele gerçi devlet bile o kanuna uymuyor ki halkı uysun diyesim geliyor...
saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap
pkoknar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pkoknar

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-01-2009 #7
hazır illustrasyonu al ustune bi resim çak al sana afiş çalısmasıEurovision için hadiseye hazırladığım bi afiş
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 29-01-2009 #8
Benim anlamak istediğim konu:

Konu afiş bölümünde paylaşılmış... Evet teknik açıdan çalışma afiş.

Peki Hadise bu afişi sipariş mi etti? Yoksa siz kafanıza göre böyle bir çalışma hazırlayayım diye mi düşündünüz?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

dexter_ip(29)

Webmaster / İstanbul

Alt 29-01-2009 #9
arkadaşlar yorumlarınıza saygı duyuyorum ama burda bazı arkadaşlar diyor hazır illistrasyonu al resim koy al sana afişmiş tmm arkadaşım sen hiçmi brush kullanmıyorsun yada kullanılmıyacaksa niye yayınlanıyo bu brushlar söylermisin tmm beğenmediyseniz söyleyin ama böle yorumlar hoş değil bence çünkü bende bi emek verdim ve bu afişi tasarladım kendi fikirlerimle en azından bişeylerden çalmadım veya piyasadaki bi çok grafikerin yaptığı gibi varolan bi afişi editleyip üzerinde değişiklik yapıp buraya koymadım düşünceme göre tasarladım birazdaha iyimser olursanız sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
kingy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kingy

Grafiker / Isparta

Alt 29-01-2009 #10
Bu çalışma anladığım kadarıyla kendi kendine yaptığın bir serbest deneme..Ölçü itibariyle afiş vs. herhangibir basılı işin yaygın formatlarından birine oturmadığı gibi tasarım içeriğiyle de basılmaya uygun format ve renklerde hazırlanmamış.Bunlar bir kenara.Renkler atmosferi vermiyor.Bu tarz "swirl" ve "floral" brush setleri ile avrupai üslupta rock vs. müzik temaları çok sık kullanılıyor ve nette rastlanıyor, gözünüz bunlara aşina olmuş.Ama seninki sair örnekler gibi olmamış pek.Çok soluk..Haydi basılı iş özellikleri taşımıyor, bari parlak flouresant etkiler verseydin de ekranda hoş duracak grafik bir çalışma çıksaydı ama o da yok..Umarım eleştrilerimden ötürü bana kızmazsın, sonuçta kötü şeyler söylemedim.Yorumlar da benim kişisel görüşlerim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
afis, eurovision, hadiseye, hazirladigim, icin