ev tekstili tasarımı yapabilecek - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - ev tekstili tasarımı yapabilecek - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar ev tekstili tasarımı yapabilecek Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Selam arkadaşlar, nevresim takımı, pike, yatak örtüsü benzeri ev ...

edaedar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

edaedar

Ressam / Çanakkale

Alt 28-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ev tekstili tasarımı yapabilecek

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Selam arkadaşlar, nevresim takımı, pike, yatak örtüsü benzeri ev tekstili ürünleri tasarımı yaptırmak istiyorum. Kendi fikirlerimi, desenlerimi ürünlere uygulayabilecek, yaratıcı ve özgün düşünebilen arkadaşlar lütfen benimle irtibata geçsin.
Saygılarımla.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 29-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları ev tekstili tasarımı yapabilecek - Türkiye Geneli - ev tekstili tasarımı yapabilecek - Türkiye Geneli ya da ev tekstili tasarımı yapabilecek - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | ev tekstili tasarımı yapabilecek - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
ev tekstili tasarımı yapabilecek - Türkiye Geneli | ev tekstili tasarımı yapabilecek - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

anxiety isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anxiety

Grafiker / Ankara

Alt 06-05-2011 #3
konuyla ilgili size yardımcı olabilirim by.********* adresinden ulaşabilirsiniz.