Evangelina Lilly (Kate) illüstrasyon çalışmam

İllüstrasyon Çalışmaları - Evangelina Lilly (Kate) illüstrasyon çalışmam ...

bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 10-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kullanılan Program: Photoshop Cs3
Mouse ile çizilmiştir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aksan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aksan(28)

Grafiker / Adana

Alt 10-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ya çok hoşuma gitti emegine sağlık umarım onu çizme derecesine varırım
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 10-03-2009 #3
Teşekkür ederim,denemeden vazgeçmeyin bence.
Bu mesajdan alıntı yap
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 10-03-2009 #4
gölgelerde sıkıntı var ona rağmen hoş gözüküyor profesyonel arkadaşların eleştirilerini bekle derim Evangelina Lilly (Kate) illüstrasyon çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 10-03-2009 #5
gölgelerde sıkıntı var ona rağmen hoş gözüküyor profesyonel arkadaşların eleştirilerini bekle derim Evangelina Lilly (Kate) illüstrasyon çalışmam

Teşekür ederim öncelikle,evet banada gölgelerde sorun varmış gibi geldi ama işin içinden de çıkamadım.Çalışmayı gören herkesin yorumu hatalarımı farketmeme yardımcı oluyor,bu sayede ilerleyebiliyorum zatenEvangelina Lilly (Kate) illüstrasyon çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 10-03-2009 #6
Azminiz taktir edilecek cinsten...Gelelim çalışmanıza;

-Çalışmanızı görür görmez bayanın kel olduğunu ve kafasına peruk takıldığını sandım.Saçlar iç bölgelerde tel telken uçlarda bütünleşmiş...Tel görünümünde olan saçlar eklemek durumundasınız.

-Yüz bölgesine baktığımızda, gözler ve ağıza nazaran burun çok flue ve buruna büyüteçle bakılmış gibi(dikkatli bakınca büyüteçten bakıyoruz gibi görünüyor)Özellikle yakından baktığımızda burun ağız ve göz üçlüsünde bağlantı yok, tamamen kopuk olmuşlar, farklı insanlara ait organlar dekupe edilip, bir zemine eklenmiş gibi...Oysaki her insanın kulak,burun,göz ve ağız gibi organları arasında bağlantı ve oran vardır...

-Kemerle bluz arasında ten dokusu kalmış...
-Madem ayak detaylarını yapmadınız , ozaman ayakları flue yapmalısınız yada gölgede-karanlıkta bırakmalısınız ki parmak topuk vs gibi detaylar görünmesin.Işık altında ne yazıkki bu detaylar gerekiyor.

-Sağ alttaki dirseğin hemen solunda bir parça boşluk var
-Elimizi kafamıza yasladığımızda bir kaşımızın yukarı çıkması durumunu iyi yakalamışsınızEvangelina Lilly (Kate) illüstrasyon çalışmam bu vb detayları asla es geçmeyin derim...

Sonuç olarak iyi gidiyorsunuz, ama saçlara özen gösterelim lütfen, gerekirse 1 günümüzü saça ayıralım, fark korkunç olacaktır...

Tebrik eder iyi çalışmalar dilerim...

Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 10-03-2009 #7
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim.Mouse ile çizim yaptığım için malesefki istediğim esnekliği bulamıyorum özellikle de saç çizerken daha da zor oluyor.Bu konuda ki eksikliğimi buna bağlamalımıyım bilemiyorum ama elimden geleni yapmaya çalışıyorum.Bunu dışında bahsettiğiniz detayları dikkate alıcam tabiiki,artık zamanla daha az hata yapıcam inşallah.İlginiz için de ayrıca teşekkür ederimEvangelina Lilly (Kate) illüstrasyon çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 10-03-2009 #8
Emeğine sağlık,arkadaşların yorumunda belirttiği gibi bazı yerlerde eksikler var ama güzel gidiyor Evangelina Lilly (Kate) illüstrasyon çalışmam Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 10-03-2009 #9
Emeğine sağlık,arkadaşların yorumunda belirttiği gibi bazı yerlerde eksikler var ama güzel gidiyor Evangelina Lilly (Kate) illüstrasyon çalışmam Kolay gelsin
Teşekkür ederim Filiz,bol bol vaktim varken çizim yapıyorum bendeEvangelina Lilly (Kate) illüstrasyon çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
mygraphic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mygraphic

Hiç Biri / Afyonkarahisar

Alt 10-03-2009 #10
Tebrik ederim oldukça başarılı bence,elerinize sağlık .İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları