Evde Web Tasarım Eğitimi Verimli midir?

Anketler - Evde Web Tasarım Eğitimi Verimli midir? ...

WSun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WSun

Öğrenci (Diğer) / Balıkesir

Alt 18-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Evet. Evde Web Tasarım Eğitimi Almak Verimli midir?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hataman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hataman(44)

Webmaster / Balıkesir

Alt 19-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Evde dediğin nasıl? yani evde ve nettenmi yoksa evde birebirmi? Her ikisindede avantaj ve dezavantajlar var şöyleki; bir kursa gitseniz sonuçta elinizde bir belge olur, ileride iş bulma konusunda bu belgenin yardımı olur lakin birebir bir eğitimde ki eğitimi aldığınız kişinin bilgisi de önemli, çok daha fazlasını öğrenirsiniz, free olarak yapacağınız işlerde bu size çok artı sağlar ama elinizde bir belge olmaz. Birde şimdi fark ettim Balıkesir'de neredesin?
Bu mesajdan alıntı yap

WSun

Alt 19-07-2011 #3
Evde dediğin nasıl? yani evde ve nettenmi yoksa evde birebirmi? Her ikisindede avantaj ve dezavantajlar var şöyleki; bir kursa gitseniz sonuçta elinizde bir belge olur, ileride iş bulma konusunda bu belgenin yardımı olur lakin birebir bir eğitimde ki eğitimi aldığınız kişinin bilgisi de önemli, çok daha fazlasını öğrenirsiniz, free olarak yapacağınız işlerde bu size çok artı sağlar ama elinizde bir belge olmaz. Birde şimdi fark ettim Balıkesir'de neredesin?
merkez abi.
Bu mesajdan alıntı yap
hataman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hataman(44)

Webmaster / Balıkesir

Alt 20-07-2011 #4
Bende Balıkesir merkezdeyim, bilgi almak istersen bu konularda yardımcı olabilirim sana.
Bu mesajdan alıntı yap

WSun

Alt 20-07-2011 #5
Bende Balıkesir merkezdeyim, bilgi almak istersen bu konularda yardımcı olabilirim sana.
Abi Ben Grafik Çizimleri ve Tasarımlarımı geliştirmek istiyorum.Elimde G.T.A Var Ama arayüzleri ingilizce sadece konuştuğu için takibi zor oluyor şahsıma. birşeyler yapıyorum ama basit. Siz nerede ne iş ile meşgulsunuz?
Bu mesajdan alıntı yap

WSun

Alt 01-03-2012 #6
merkez abi.

Balıkesirde Grafik kursu alabileceğim ücretsiz biryer var mı abi bilginiz var mı
Bu mesajdan alıntı yap