evde yapabileceğim dizgi işi arıyorum - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - evde yapabileceğim dizgi işi arıyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar evde yapabileceğim dizgi işi arıyorum Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Yayınevinde Kitap dizgisi yapmaktayım evden indesign programında kitap dizgisi işi arıyorum. İş deneyimi ...

mumisigim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mumisigim

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

evde yapabileceğim dizgi işi arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Yayınevinde Kitap dizgisi yapmaktayım evden indesign programında kitap dizgisi işi arıyorum.

İş deneyimi ve içeriği: 2 yıl

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

E-posta:

Telefon: 0536 921 15 65
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları evde yapabileceğim dizgi işi arıyorum - Türkiye Geneli - evde yapabileceğim dizgi işi arıyorum - Türkiye Geneli ya da evde yapabileceğim dizgi işi arıyorum - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | evde yapabileceğim dizgi işi arıyorum - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
evde yapabileceğim dizgi işi arıyorum - Türkiye Geneli | evde yapabileceğim dizgi işi arıyorum - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
berdush80 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berdush80

Eğitimci / İzmir

dizgi

Alt 06-08-2013 #3
iyi günler. ben izmirden yazıyorum size. bir kaç matematik kitabı çıkarmak istiyorum. bir tanesi hazır diğerlerinide hazırlamaya devam ediyorum. a4 kağıtlara kalem ile yazdığım sayfaların benim size örneğini göndereceğim formatta dizgisinin yapılmasını istiyorum. ilk kitap yaklaşık 400 sayfa olacak. bununla ilgili fiyat ve diğer konularda bilgilendirirseniz sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap