Evde yaptırılmak üzere dizgi işi arıyorum.

İş Arayan İlanları - Evde yaptırılmak üzere dizgi işi arıyorum. ...

06sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır

06sema(44)

Grafiker / Ankara

Alt 04-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ankara
1994 -2010 itibaren birçok yayınevi ve şirketlerde grafiker pozisyonunda görev aldım.

corel başta olmak üzere (corel 2.0 versiyonundan itibaren kullanırım) şuan corelx5, indesing, quark, photoshop,flash, dreamveaver, office iyi derece kullandığıma inanıyorum.
10 parmak klavye kullanırım.
web tasarımını çalışmalarımda bulunmaktadır.

web tasarımını yaptığım firmalar: Glokaltravel, Tatil Burada Yaşıyor
çalıştığım yayınevleri: cemsan yayınları, ipucu, nobel yayınları ve ayrıca birçok yayının evde dizgilerini üstlendim. talim terbiyeden geçen mat 8. sınıf kitabın tasarımını yaptım. açıkhava reklamcılığında da çalışmış bulunuyorum.
plotter v.b ofis makinalarını kullanmasını bilirim.
Firmalarda çalıştığım için referans olarak onların isimlerini verebilirim. Yayın tasarımları her nekadar bana ait olsa bile ücretli çalıştığım için firmanın oluyor. tasarımları firmanın izni olmadan buradan yayınlamanın doğru olmayacağını düşünüyorum.
İlgilenenlerin mail ile ulaşmanızı ve telefon bırakmanızı rica ediyorum.
şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
yayineviankara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yayineviankara

Eğitimci / Ankara

Alt 18-08-2010 #3
iletişim bilgilerinizi adresine yollar mısınız
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
dizgi işi, evde dizgi işi, freelance