Evden Eve Taşımacılık Broşür Çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Evden Eve Taşımacılık Broşür Çalışmam ...

grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Dosya19

Alt 06-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[IMG]Evden Eve Taşımacılık Broşür Çalışmam[/IMG]

Evden eve nakliyet yapan bir firma için yapmış olduğum broşür çalışmam. A5 Çift Yön Parlak Kuşe
Değerli yorumlarınıza...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 06-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sağdaki resimlerin çerçevesini değiştirirsen böyle janjanlı birşey olursa güzel olucak. Emeğine sağlık yinede olmuş bir çalışma Evden Eve Taşımacılık Broşür Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Alt 06-04-2012 #3
Sağdaki resimlerin çerçevesini değiştirirsen böyle janjanlı birşey olursa güzel olucak. Emeğine sağlık yinede olmuş bir çalışma Evden Eve Taşımacılık Broşür Çalışmam
yorumunuz için teşekkürler hocam zeminle uyumlu olmaı açısından kırmızı yaptım Evden Eve Taşımacılık Broşür Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 06-04-2012 #4
yorumunuz için teşekkürler hocam zeminle uyumlu olmaı açısından kırmızı yaptım Evden Eve Taşımacılık Broşür Çalışmam
Ben yanlış anlattım Evden Eve Taşımacılık Broşür Çalışmam renk olarak değil şekil olarak düz diktörtgen yerine biraz daha modern birşeyler yaparsan daha güzel olur demek istedim. Evden Eve Taşımacılık Broşür Çalışmam)
Bu mesajdan alıntı yap

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Alt 06-04-2012 #5
Ben yanlış anlattım Evden Eve Taşımacılık Broşür Çalışmam renk olarak değil şekil olarak düz diktörtgen yerine biraz daha modern birşeyler yaparsan daha güzel olur demek istedim. Evden Eve Taşımacılık Broşür Çalışmam)
pardon hocam ne gibi mesela Evden Eve Taşımacılık Broşür Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 06-04-2012 #6
pardon hocam ne gibi mesela Evden Eve Taşımacılık Broşür Çalışmam
mesela mesela dikdörtgenin çapraz yan bağlarını 5'er milim ovalleştirebilirsin Evden Eve Taşımacılık Broşür Çalışmam)
Bu mesajdan alıntı yap

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Alt 06-04-2012 #7
anlaşıldı hocam Evden Eve Taşımacılık Broşür Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
fareliadam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fareliadam

Grafiker / İstanbul

Alt 06-04-2012 #8
ilk sayfada iki tane logo var. yukardaki typografik logo ve alttaki firmanın orjinal logosu.
eğer postallıoğlu'nu okutmak istiyorlarsa firmanın gerçek logosu çalışmanın alt kısımı 1/4 oranında küçültülerek uygulanabilir
birde kamyon üstündeki logo uygulamsında perspektif hatası var. gittikçe küçülmesi gerekiyor. onun dışında sarı renk yerine gri gibi bir ton kullanırsan çalışma amaca uygun başarılı bir çalışma olacak. paylaşım için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Alt 07-04-2012 #9
ilk sayfada iki tane logo var. yukardaki typografik logo ve alttaki firmanın orjinal logosu.
eğer postallıoğlu'nu okutmak istiyorlarsa firmanın gerçek logosu çalışmanın alt kısımı 1/4 oranında küçültülerek uygulanabilir
birde kamyon üstündeki logo uygulamsında perspektif hatası var. gittikçe küçülmesi gerekiyor. onun dışında sarı renk yerine gri gibi bir ton kullanırsan çalışma amaca uygun başarılı bir çalışma olacak. paylaşım için teşekkürler.
önerileriniz için teşekkür ederim gerekli düzeltmeyi yaparım persfektifte falan ancak renk seçimi müşterinin normalde ben beyaz yapmıştım ama müşteri sarı olmasını istedi o kareleri Evden Eve Taşımacılık Broşür Çalışmam tekrar teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 07-04-2012 #10
mesela mesela dikdörtgenin çapraz yan bağlarını 5'er milim ovalleştirebilirsin Evden Eve Taşımacılık Broşür Çalışmam)
Aynen katılıyorum, bende o kare resimlere değinecektimki değinmişler zaten Evden Eve Taşımacılık Broşür Çalışmam

Çalışma fazla ilgi çekici değil ama, renkli janjanlı olsa daha güzel olur bence :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları