Evden Freelance desen tasarımı yapmak istiyorum - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Evden Freelance desen tasarımı yapmak istiyorum - İstanbul ...

MiNiKCoVaZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiNiKCoVaZ(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Evden Freelance desen tasarımı yapmak istiyorum

Program/Seviye: Photoshop çok iyi-profesyonel
Illustrator çok iyi

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 8 senedir tekstil grafikeri olarak çalışmaktayım.El çizimi,parça baskı-metraj,nakış her türlü tekstil desenini ayrıca grafik anlamda photoshop ve illustrator ile yapılabilecek her türlü işi hızlı,doğru eksiksiz ve zamanında teslim ederim.İlgilenenler mail yoluyla benimle irtibata geçebilirler.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Evden Freelance desen tasarımı yapmak istiyorum - İstanbul - Evden Freelance desen tasarımı yapmak istiyorum - İstanbul ya da Evden Freelance desen tasarımı yapmak istiyorum - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Evden Freelance desen tasarımı yapmak istiyorum - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Evden Freelance desen tasarımı yapmak istiyorum - İstanbul | Evden Freelance desen tasarımı yapmak istiyorum - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..