Evden Freelance Tasarım Yapıyorum - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Evden Freelance Tasarım Yapıyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Evden Freelance Tasarım Yapıyorum Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Adobe PhotoShop CS 5 Illustrator CS5 Freehand Mx CorelDraw İş deneyimi ve içeriği: 6 ...

EnsarCanca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EnsarCanca

Grafiker / İstanbul

Alt 01-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Evden Freelance Tasarım Yapıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe PhotoShop CS 5
Illustrator CS5
Freehand Mx
CorelDraw

İş deneyimi ve içeriği: 6 Yıldır Grafikerlik Yapmaktayım

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Logo, Afiş, Kartvizit, El ilanı, Davetiye, Sticker ve Benzeri Tasarımlar

İşle ilgili açıklama: Yapılacak tasarım detaylarını e-posta ile alırım ve tasarımı e-posta ile yollarım.

E-posta:

Telefon: 0531 359 71 40
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Evden Freelance Tasarım Yapıyorum - Türkiye Geneli - Evden Freelance Tasarım Yapıyorum - Türkiye Geneli ya da Evden Freelance Tasarım Yapıyorum - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Evden Freelance Tasarım Yapıyorum - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap