Evden Serbest olarak saat tasarımları yapabilecek grafiker arıyorum - Dünya Geneli

İş Veren İlanları - Evden Serbest olarak saat tasarımları yapabilecek grafiker arıyorum - Dünya Geneli ...

Evden Serbest olarak saat tasarımları yapabilecek grafiker arıyorum - Dünya Geneli
aloplaket isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aloplaket

Baskıcı / İstanbul

Alt 30-08-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Evden Serbest olarak saat tasarımları yapabilecek grafiker arıyorum

Program/Seviye: Corel

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Evden Serbest olarak saat tasarımları yapabilecek grafiker arıyorum

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-08-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Evden Serbest olarak saat tasarımları yapabilecek  grafiker arıyorum - Dünya GeneliEvden Serbest olarak saat tasarımları yapabilecek  grafiker arıyorum - Dünya GeneliEvden Serbest olarak saat tasarımları yapabilecek  grafiker arıyorum - Dünya GeneliEvden Serbest olarak saat tasarımları yapabilecek  grafiker arıyorum - Dünya Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
murathokka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

murathokka

Matbaacı / İstanbul

Alt 31-08-2014 #3
ne tarz saat tasarımları talebiniz var? bi kaç örneğini görebilirsem yardımcı olabileceğimi sanırım.
Bu mesajdan alıntı yap
artika.55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artika.55

Grafiker / İstanbul

Alt 31-08-2014 #4
corel olması önemli mi? illustrator frehand photoshop olmaz mı????
Bu mesajdan alıntı yap
brawe lion isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brawe lion

Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2014 #5
ne tür tasarım istediğinize dair bi kaç örnek gönderirseniz beraber çalışabiliriz.
Bu mesajdan alıntı yap
grafikenan34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikenan34

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 01-09-2014 #6
meraba grafikerim aynı zamanda 3ds max uzmanıyım. saatleriniz vektörel tasarımın yanında 3 boyutlu olarakta modelleyebilirim. iyi çalışmalar

örnek çalışmlar için:

3D Models and Textures | TurboSquid.com
Bu mesajdan alıntı yap
akk33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akk33

Grafiker / Mersin

Alt 02-09-2014 #7
mail atılmıştır.
Bu mesajdan alıntı yap
Maryam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Maryam

Grafiker / Ankara

Alt 18-10-2014 #8
Sayın Yetkili,

Ben iş ilanızı yeni gördüm, eğer hala Grafik Tasarımcı arıyorsunuz, işle ilgili detayları öğrenebilirsem çok sevinirim.
Ben Hacettepe Üniversitesinde Grafik bölümünde Doktora öğrencisiyim.
Saygılar.

Maryam Monirifar
Bu mesajdan alıntı yap