Evden ya da tam zamanlı olarak kitap, test, soru bankası dizgi işi arıyorum - Ankara

Freelancer İş Arayanlar - Evden ya da tam zamanlı olarak kitap, test, soru bankası dizgi işi arıyorum - Ankara Sponsorlu Bağlantılar Evden ya da tam zamanlı olarak kitap, test, soru bankası dizgi işi arıyorum Şehir: Ankara Program/Seviye: Adobe İndesign, İllustrator, Photoshop, Coreldraw, Freehand, Mathmagic, Mathtype, MsWord, M***cel, MsAccess Onparmak ...

Evden ya da tam zamanlı olarak kitap, test, soru bankası dizgi işi arıyorum - Ankara
Benlevent isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Benlevent

Hiç Biri / Ankara

Alt 13-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Evden ya da tam zamanlı olarak kitap, test, soru bankası dizgi işi arıyorum

Program/Seviye:
  • Adobe İndesign,
  • İllustrator,
  • Photoshop,
  • Coreldraw,
  • Freehand,
  • Mathmagic, Mathtype, MsWord, M***cel, MsAccess
  • Onparmak f klavye ile çok seri yazıyorum,
  • Mac ve pc

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: yaklaşık 12 yıl çeşitli yayınevleri ve dershanelerde
ilköğretim lise ve kpss ye yönelik siyah beyaz ve 4 renkli kitapların, yaprak testlerin, soru bankalarının grafik ve sayfa tasarımları üzerine verimli çalışmalar yaptım

Evden ya da tam zamanlı olarak kitap, test, soru bankası dizgi işi arıyorum

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Evden ya da tam zamanlı olarak kitap, test, soru bankası dizgi işi arıyorum - AnkaraEvden ya da tam zamanlı olarak kitap, test, soru bankası dizgi işi arıyorum - AnkaraEvden ya da tam zamanlı olarak kitap, test, soru bankası dizgi işi arıyorum - AnkaraEvden ya da tam zamanlı olarak kitap, test, soru bankası dizgi işi arıyorum - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
berdush80 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berdush80

Eğitimci / İzmir

dizgi

Alt 06-08-2013 #3
iyi günler. ben izmirden yazıyorum size. bir kaç matematik kitabı çıkarmak istiyorum. bir tanesi hazır diğerlerinide hazırlamaya devam ediyorum. a4 kağıtlara kalem ile yazdığım sayfaların benim size örneğini göndereceğim formatta dizgisinin yapılmasını istiyorum. ilk kitap yaklaşık 400 sayfa olacak. bununla ilgili fiyat ve diğer konularda bilgilendirirseniz sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap