Evim Mobilya Kurumsal Kimlik

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Evim Mobilya Kurumsal Kimlik ...

Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 31-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Logosunu yaptığım Evim Mobilya'nın kurumsal kimlik çalışmasıdır. Hayali bir firmadır. Saygılar.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 31-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hocam dört dörtlük diyeceğim ama için şu adres kısmını da şöyle yayıp 2 satırda bitirirsen... Onun dışında herşey güzel.. eline sağlık

Saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 31-10-2008 #3
Hocam dört dörtlük diyeceğim ama için şu adres kısmını da şöyle yayıp 2 satırda bitirirsen... Onun dışında herşey güzel.. eline sağlık

Saygılarımla
Hocam güzel yorumun adına teşekkür ederim. Aslında adres kısmı ile hiç uğraşmadım ama haklısın uğraşılması gerekli. Saygılar hocam.
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 31-10-2008 #4
Logo olmamış, gerisi güzelEvim Mobilya Kurumsal Kimlik
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 31-10-2008 #5
Hocam güzel yorumun adına teşekkür ederim. Aslında adres kısmı ile hiç uğraşmadım ama haklısın uğraşılması gerekli. Saygılar hocam.
Şuna kanaat getirdim; bir çalışmada zorunluluk gereği konulan (Türk Malı veya çevko logosu, barkod, gramaj gibi) objelerin bile doğru kullanıldığında çalışmaya estetiklik kazandırdığını gördüm... Ve şunu gördüm; nice güzel çalışmada içerik fontu, adres vs. gibi yerler önemsenmediğinden çalışmayı basit gösteriyor ve ahengini, estetiğini bozuyor... Önemsiz gibi görünen herşey aslında çok önemli... İfade etmeye çalıştığım buydu, öneri elbetteEvim Mobilya Kurumsal Kimlik

Saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 31-10-2008 #6
Şuna kanaat getirdim; bir çalışmada zorunluluk gereği konulan (Türk Malı veya çevko logosu, barkod, gramaj gibi) objelerin bile doğru kullanıldığında çalışmaya estetiklik kazandırdığını gördüm... Ve şunu gördüm; nice güzel çalışmada içerik fontu, adres vs. gibi yerler önemsenmediğinden çalışmayı basit gösteriyor ve ahengini, estetiğini bozuyor... Önemsiz gibi görünen herşey aslında çok önemli... İfade etmeye çalıştığım buydu, öneri elbetteEvim Mobilya Kurumsal Kimlik

Saygılarımla
Öneriden ziyade gerçekleri anlatmışsın hocam. Tekrar yol gösterici tutumundan dolayı teşekkür ederim. Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
bar.20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bar.20

Grafiker / İstanbul

Alt 31-10-2008 #7
çalışmayı göremedim
Bu mesajdan alıntı yap

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 31-10-2008 #8
çalışmayı göremedim
Evet bende göremiyorum :S RBG olarak yüklemiştim ama neden şuan görünmüyor anlamış değilim. Bende ayrıc bazı avatarlar ve site reklamları açılmıyor. Sanırım sitede bir sıkıntı var. Evim Mobilya Kurumsal Kimlik
Bu mesajdan alıntı yap
Elsi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Elsi

Grafiker / Kocaeli

Alt 31-10-2008 #9
Güzel olmuş tebrikler... ama kartvizitteki adres uymamış bence oraya... sağ tarafa dayasan ve bir veya iki satır yapsan daha iyi durur sanki ve renginlede oynayabilirsin....
Bu mesajdan alıntı yap

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-11-2008 #10
Güzel olmuş tebrikler... ama kartvizitteki adres uymamış bence oraya... sağ tarafa dayasan ve bir veya iki satır yapsan daha iyi durur sanki ve renginlede oynayabilirsin....
Adres bilgilerini tekrar düzenleyeceğim. Aşağı bölümde 2 satır halinde olacak. bu sebeple de kurumsal olarak görünüm daha da güzel bir hale gelecek sanırım. Yorumunuz adına teşekkür ederim. Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
evim, kimlik, kurumsal, mobilya