Evim Mobilya

Logo Tasarımları - Evim Mobilya ...

Evim Mobilya
Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Evim Mobilya

Alt 21-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İki logo arasında kaldım arkadaşlar. Sizce hangisi?

Evim Mobilya

Not : Hayali bir firmadır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle şunu söyleyeyim güzel bir hayal Evim Mobilya
Şaka bir yana çalışmalar çizgisel bakımdan göze çok net görünüyor.Özellikle ilk çalışmanın sadeliği tatmin edici.Küçük bir tavsiye vermek isterim."Evim Mobilya... " yazılarını çatının tam altına gelecek şekilde hizalayarak altalta yazsan belki sağ taraftaki o küçük taşmanın çaresine bakmış olursun Evim Mobilya "Çatı" çok sık kullanılmasına rağmen burada güzel görünüyor.
2. çalışma okunabilirlik açısından biraz sıkıntı çıkarabilir.
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-10-2008 #3
Hayal bile olsa sloganlarımız pek tanıdık gelmezse kulağa çok daha iyi olur bence Evim Mobilya 1. logoyu çok beğendim ben.
Bu mesajdan alıntı yap

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-10-2008 #4
Öncelikle şunu söyleyeyim güzel bir hayal Evim Mobilya
Şaka bir yana çalışmalar çizgisel bakımdan göze çok net görünüyor.Özellikle ilk çalışmanın sadeliği tatmin edici.Küçük bir tavsiye vermek isterim."Evim Mobilya... " yazılarını çatının tam altına gelecek şekilde hizalayarak altalta yazsan belki sağ taraftaki o küçük taşmanın çaresine bakmış olursun Evim Mobilya "Çatı" çok sık kullanılmasına rağmen burada güzel görünüyor.
2. çalışma okunabilirlik açısından biraz sıkıntı çıkarabilir.
Kolay gelsin.
Öncelikle yorum için teşekkür ederim hocam. Dediğiniz gibi bir ortalama yapmıştım fakat içime sinmemişti ama hoca sözü dinlemek gerekli tabiki Evim Mobilya Birde öyle yapıp hemen editliyorum hocam. Saygılar.

Hayal bile olsa sloganlarımız pek tanıdık gelmezse kulağa çok daha iyi olur bence Evim Mobilya 1. logoyu çok beğendim ben.
Size şöyle söyliyim hiç bir yerde duyadım bu slogonu. Bir yerde duymuşsanız değiştirebilirim sıkıntı değil de ben kendim türettim. Hiçbir yere de bakmış değilim. Ama slogan bu elbet çıkmıştır bir yerde. Öneri için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-10-2008 #5
Yorum üzerine değiştirdiğim çalışmam,

Evim Mobilya
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-10-2008 #6
Slogan olmaktan ziyade bir program adıydı aslında, tabii bu tv programının da sloganıydı. Bence değiştirmeyi gerektiren bir durum yok. Deneme amaçlı yapılmış hoş bir çalışma nihayetinde. İleride kullanacak olursanız bir şekilde "slogansız" değerlendirirsiniz. Bence değerlendirin de yazık olmasın. Evim Mobilya
Bu mesajdan alıntı yap

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-10-2008 #7
Slogan olmaktan ziyade bir program adıydı aslında, tabii bu tv programının da sloganıydı. Bence değiştirmeyi gerektiren bir durum yok. Deneme amaçlı yapılmış hoş bir çalışma nihayetinde. İleride kullanacak olursanız bir şekilde "slogansız" değerlendirirsiniz. Bence değerlendirin de yazık olmasın. Evim Mobilya
İşte Tv izlemememin sıkıntıları bunlar Evim Mobilya Sloganı ''Evlere şenlik'' şeklinde değiştirdim. Evim Mobilya Tekrar teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-10-2008 #8
İşte Tv izlemememin sıkıntıları bunlar Evim Mobilya Sloganı ''Evlere şenlik'' şeklinde değiştirdim. Evim Mobilya Tekrar teşekkür ederim.
Maalesef bu isimde de bir t.v. programı var Evim Mobilya
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-10-2008 #9
Ben diyecektim de vaz geçtim. Zaten daha etkili olmalı bu logoya kullanacağımız kelimeler Evim Mobilya
Bu mesajdan alıntı yap

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-10-2008 #10
Haydaa Evim Mobilya Nedir benim tv programlarında çektiğim hocam :S Tamam arkadaşlar siz slogana bakmayınız Evim Mobilya Bu satte başka çıkmıyor benden Evim Mobilya
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
evim, mobilya