Evimde çalışabilecegim iş arıyorum - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Evimde çalışabilecegim iş arıyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Evimde çalışabilecegim iş arıyorum Şehir: Ankara Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Corel draw çok iyi, photoshop çok iyi, 3dmax orta İş deneyimi ve içeriği: Reklam ve ...

duygu0666 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

duygu0666

Grafiker / Ankara

Alt 23-06-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Evimde çalışabilecegim iş arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Corel draw çok iyi, photoshop çok iyi, 3dmax orta

İş deneyimi ve içeriği: Reklam ve tabela sektorunde 10 yıla yakın grafik tasarım tecrübem vardır.

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Kurumsal kimlik, tabela ve dış mekan tasarım

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-06-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Evimde çalışabilecegim iş arıyorum - Türkiye GeneliEvimde çalışabilecegim iş arıyorum - Türkiye GeneliEvimde çalışabilecegim iş arıyorum - Türkiye GeneliEvimde çalışabilecegim iş arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap