evimde tasarım yapacağım iş arıyorum - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - evimde tasarım yapacağım iş arıyorum - Türkiye Geneli ...

nilayyy_nilay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nilayyy_nilay(32)

Grafiker / Eskişehir

Alt 13-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

evimde tasarım yapacağım iş arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: corel draw, illüstratör, photoshop, flash, dreamweaver, indizayn, catalyst iyi derecede

İş deneyimi ve içeriği: 10 yıllık grafikerlik tecrübem var. kendime özgün tasarımlar yapıyorum.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: tüm açıkhava reklam çalışmalarınız ve web sitelerinizin yapımı.
tabela karvizit el ilkanı insert vb tüm işlerinizde tasarımları yapılır isterseniz imalat aşamasınıda bana bırakabilirsiniz.

E-posta:

Telefon: 0506 791 07 63
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 13-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları evimde tasarım yapacağım iş arıyorum - Türkiye Geneli - evimde tasarım yapacağım iş arıyorum - Türkiye Geneli ya da evimde tasarım yapacağım iş arıyorum - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | evimde tasarım yapacağım iş arıyorum - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
evimde tasarım yapacağım iş arıyorum - Türkiye Geneli | evimde tasarım yapacağım iş arıyorum - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
corkun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

corkun

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 14-07-2011 #3
ajansımız ankara merkezlidir. 2Ana departman üzerine kuru olan ajansımız tasarım ve fotoğrafçılık çalışmaları yapmaktadır. detayları görüşmek için
lütfen irtibata geçin 05077890704
Bu mesajdan alıntı yap