Evimde türkçe - arapça dizgicilik yapıyorum

İş Arayan İlanları - Evimde türkçe - arapça dizgicilik yapıyorum Sponsorlu Bağlantılar İstanbul'da Anadolu yakasında oturuyorum. Evimde türkçe ve arapça dizgicilik yapıyorum. Ekstra olarak photoshop, ıllustrator, ın desıgn ve corel bilgim de var....

zübeyde melekk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zübeyde melekk

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 26-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul'da Anadolu yakasında oturuyorum. Evimde türkçe ve arapça dizgicilik yapıyorum. Ekstra olarak photoshop, ıllustrator, ın desıgn ve corel bilgim de var.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

Tags
arapça, dizgici, yazy