Evimden bir oda

3D Studio Max - Evimden bir oda Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar biraz değiştirerek evimin den bir odayı tasarladım. bazı objeleri hazır olarak kullandım. Odanın eşyaları değiştirerek gerçek olan odanın bire bir kopyasını yaptım....

Evimden bir oda
ilkaysvl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilkaysvl(37)

Webmaster / İstanbul

Dosya16

Evimden bir oda

Alt 14-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar biraz değiştirerek evimin den bir odayı tasarladım. bazı objeleri hazır olarak kullandım. Odanın eşyaları değiştirerek gerçek olan odanın bire bir kopyasını yaptım.
Evimden bir oda
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Volkan ATA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Volkan ATA(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güzel ve temiz bir çalışma fakat işiklar keskin sanırım ,biraz daha oynarsan bence daha gercekçi bir görünum katabılırsın...
Bu mesajdan alıntı yap

ilkaysvl(37)

Webmaster / İstanbul

Alt 15-11-2011 #3
Teşekkürler ışık konusunda daha çok çalışmam lazım haklısın. Geliştirmeye çalışıyorum.

Güzel ve temiz bir çalışma fakat işiklar keskin sanırım ,biraz daha oynarsan bence daha gercekçi bir görünum katabılırsın...
Bu mesajdan alıntı yap
muss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muss

Grafiker / İstanbul

Alt 17-11-2011 #4
oda güzelmiş eline sağlık Evimden bir oda
Bu mesajdan alıntı yap

ilkaysvl(37)

Webmaster / İstanbul

Alt 17-11-2011 #5
oda güzelmiş eline sağlık Evimden bir oda
Teşekkür ederim..:wink:
Bu mesajdan alıntı yap
paintmaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

paintmaker(33)

Eğitimci / Adana

Alt 17-11-2011 #6
güzel bir çalışma olmuş elinize sağlık. oda da pek sade ve şıkmış, siyahı çok severim odada
Bu mesajdan alıntı yap

ilkaysvl(37)

Webmaster / İstanbul

Alt 17-11-2011 #7
güzel bir çalışma olmuş elinize sağlık. oda da pek sade ve şıkmış, siyahı çok severim odada
Beğendiğinize sevindim. Duvar kağıtları felan orjinal haliyle birebir. Duvar kağıtlarını da ben yapmıştım odanın. Birde sinema odasının tasarımının aynısını yapıyorum bitsin onuda ekleyeceğim.
Bu mesajdan alıntı yap
delicambo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delicambo

Eğitimci / Ankara

Alt 20-11-2011 #8
renderı ne ile aldınız? mental ray veya v-ray ile aldıysanız global illumination açık mı? gölgelerin kontrastı sanki biraz ışığın çarpma değerleri, ışığın cinsi ve indirect illumination (ya da global illumination) değerleriyle oynanması gerektiğini gösteriyor (bounce değerleri gibi mesela). modeller başarılı. elinize sağlık... ama evet... aydınlatma çoooook kritik öneme sahip özellikle foto-gerçekçi görüntüler peşindeyseniz... bir de belki soft focus daha keyifli bir hale getirebilir görüntünüzüEvimden bir oda
Bu mesajdan alıntı yap

ilkaysvl(37)

Webmaster / İstanbul

Alt 21-11-2011 #9
renderı ne ile aldınız? mental ray veya v-ray ile aldıysanız global illumination açık mı? gölgelerin kontrastı sanki biraz ışığın çarpma değerleri, ışığın cinsi ve indirect illumination (ya da global illumination) değerleriyle oynanması gerektiğini gösteriyor (bounce değerleri gibi mesela). modeller başarılı. elinize sağlık... ama evet... aydınlatma çoooook kritik öneme sahip özellikle foto-gerçekçi görüntüler peşindeyseniz... bir de belki soft focus daha keyifli bir hale getirebilir görüntünüzüEvimden bir oda
Ben bu yorumları alıp daha geliştirmek için paylaşmıştım çok teşekkür ederim. Vray ile aldım bahsettiğiniz değerler ile oynayıp tekrar bir görüntü atarım. Softfocusuda deneyeceğim bu akşam mutlaka.
Bu mesajdan alıntı yap
hiperpicasso isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hiperpicasso

Matbaacı / Bursa

Alt 23-11-2011 #10
kaç saatinizi aldı bu çalışma ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları