Evimden Tasarım Yapmak İstiyorum - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Evimden Tasarım Yapmak İstiyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Evimden Tasarım Yapmak İstiyorum Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Corell ve Photoshop programlarım yüklü durumda. Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Referanslar: Yaklaşık 1.5 senelik bir deneyimim var. Mail attığınız ...

Smyrnamed isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Smyrnamed(27)

Grafiker / İzmir

Alt 19-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Evimden Tasarım Yapmak İstiyorum

Program/Seviye: Corell ve Photoshop programlarım yüklü durumda.

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Yaklaşık 1.5 senelik bir deneyimim var. Mail attığınız vakit örnek çalışmalarımı gönderebilirim.

İşle ilgili açıklama: Evimden tasarımlar yapmak istiyorum. İzmir'de ikamet ediyorum. Kurumsal kimlik, fotoğraf düzenlemeleri, manipülasyonlar, kitap, dergi, afiş, etiket, banner vb ürünleriniz için iletişime geçenilirsiniz.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Evimden Tasarım Yapmak İstiyorum - Türkiye GeneliEvimden Tasarım Yapmak İstiyorum - Türkiye GeneliEvimden Tasarım Yapmak İstiyorum - Türkiye GeneliEvimden Tasarım Yapmak İstiyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap