Excel Öğrenelim (Ebook)

Microsoft Office Excel - Excel Öğrenelim (Ebook) Sponsorlu Bağlantılar "Word sizi pek fazla zorlamamıştı. Biraz zaman ayırırsanız Word'ü tüm detayları ile öğrenirsiniz. Ama Excel çok daha karmaşık bir program. Üstelik kullanım alanları çok geniş olabilir." Bugün Excel ...

Excel Öğrenelim (Ebook)
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Excel Öğrenelim (Ebook)

Alt 20-09-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

"Word sizi pek fazla zorlamamıştı. Biraz zaman ayırırsanız Word'ü tüm detayları ile öğrenirsiniz. Ama Excel çok daha karmaşık bir program. Üstelik kullanım alanları çok geniş olabilir." Bugün Excel öğrenmeye başlayacaktık. İşin başından gözlerini korkutmak istemiyordum, ama Excel'i tüm işlevleri, tablolama, veri tabanı ve makro özellikleri ile öğretmek, öyle 4 güne sığdırılabilecek bir şey değildi. Zaten onlar da raporlarında Excel'in ancak %20'sini kullanabileceklerdi. Bu yüzden Word'de olduğu gibi bir yöntem izleyip, verimli çalışabilmeleri ve hesap tablolarını düzenleyebilmeleri için pratik püf noktaları öğretecektim. Amacım, raporlarını bir an önce hazırlamalarını sağlamaktı. Excel'in karmaşık detaylarını PC World'de sürekli yayınlanan Excel sayfalarını takip ederek öğrenebilirlerdi. "Hücrelere veri girmeyi, basit fonksiyonları kullanmayı biliyoruz" dedi Elif, "Ama bunlar yeterli değil. Tabloları Word belgelerinin içine yerleştirmek, grafikler hazırlamak, sorunsuz yazıcı çıkışları almak istiyoruz." "Korkmayın, benimle işiniz bittiğinde, dört dörtlük bir rapor hazırlayabilecek durumda olacaksınız. Sabırsızlandığınızı görüyorum. Öyleyse hemen başlayalım…"

Devamı için aşağıdaki linklerden istediğiniz seçeneği seçerek indiriniz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gelpcpc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gelpcpc(42)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 20-09-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
exceli sevmeyenleri anlıyamıyorum ben excel hastasıyım.. Excel Öğrenelim (Ebook)

öğrenmek isteynler için güzel bir ders olacak

..
Bu mesajdan alıntı yap
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 20-09-2007 #3
excell yardımı ile güzel programlar yazabilirsiniz.
teşekkürler volkan
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 20-10-2007 #4
merci
Bu mesajdan alıntı yap

tşk

Alt 25-10-2007 #5
ben bu excel i mühendislik amaçlı kullanıyorum ve diğer programlara oranla (mathlab-sigmaplot) hem kolay hemde daha işlevli.
teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
asi&ukala isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asi&ukala

Hiç Biri / Konya

Alt 25-12-2007 #6
Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 27-12-2007 #7
güzel paylaşım için teşekkürler Excel Öğrenelim (Ebook)
Bu mesajdan alıntı yap
kralamasya05 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kralamasya05

Grafiker / Amasya

Alt 23-01-2008 #8
arkadaşlar bu link nasıl kullanılıyor
Bu mesajdan alıntı yap
Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 23-01-2008 #9
arkadaşlar bu link nasıl kullanılıyor
nasıl kullanılıyordan kastın eger dogru anladıysam nasıl indiricem demek istiyorsun onuda Volkan arkadasımızın imzasına bakarsan ordaki "RapidShare'den Dosya indirmek" adlı linki incele nasıl indireceğin anlatılıyıor orada kolay gelsin...

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
deniz123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deniz123(47)

Hiç Biri

Alt 08-02-2008 #10
Ben şuanda işyerindeyim burdan rapidshare dan indiremiyoruz ,maalesef yasaklıExcel Öğrenelim (Ebook))ama eve gidince hemen buna bakacağım.Excel in bana çok faydası olacağına inanıyorum.
şimdiden tşkler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
and#214and#287renelim, ebook, excel, excel ogrenelim, exel ogrenelim