Excel'den Corel'e Yazı ve Resim kaydıramıyorum.

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Excel'den Corel'e Yazı ve Resim kaydıramıyorum. ...

uguruzuncelebi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uguruzuncelebi

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 24-07-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

... Sorun BÜyÜk ....
Corel Draw 11 De Kartvİzİt ÇaliŞmasi Yapiyorum Fakat Resİmler Dİjİtal Olmasi Gerekmekte.excel De İsİmlerle İlgİ Bİlgİyİ Aliyorum Ama Resİmlerİ Nasil Yapacam Onu Bİlenİyorum.
Bİ ÇÖzÜm Yolu Önerİrsenİz Sevİnİrİm
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 24-07-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
copy-paste yapmayı denedinmi?
Bu mesajdan alıntı yap
mapuskus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mapuskus

Hiç Biri / Osmaniye

Alt 24-07-2007 #3
siz kodlama yöntemi ile excel i veri tabanı kullanarak Corel e fotografları atmak istiyorsunuz ? doğrumu anladım ?
Bu mesajdan alıntı yap
asikum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asikum

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 07-08-2009 #4
Excel'den Corel'e Yazı ve Resim kaydıramıyorum. ben bu sitede hiçbişey bilmiyom kendimi zannetmiştim ama bazı konaları biliyormuşum şimdiden mutlu oldum Excel'den Corel'e Yazı ve Resim kaydıramıyorum.
sevgili uguruzuncelebi arkadaşım sana formülün alasını vercem bana dua edicen öncelikle word deki tablo resim ve hernevi nesneyi corel'e aktarma yöntemini copy paste yöntemini kesinlikle kullanma tabi metinler haricinde şimdi gelelim asıl konuya resmi word den kopyala ve corel sayfasını aç edit bölümünden paste special bölümü var oraya tıkla açılan pencerede bitmat ı görcen ona tıkla ve tamam de ve resim orjinal boyutunda corelde tablolar için se yine aynı yöntemi kullanıyon ama son bölümde picture(enhanced Metafile) yazanı seç ve tamam a tıkla ve tablo corelde yazılarda rahatlıkla oynuyabilir tabloya şekil verebilirsin tablo sana çizim olarak gelmiş olacaktır. şimdiden kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-01-2010 #5
Excel'den Corel'e Yazı ve Resim kaydıramıyorum. ben bu sitede hiçbişey bilmiyom kendimi zannetmiştim ama bazı konaları biliyormuşum şimdiden mutlu oldum Excel'den Corel'e Yazı ve Resim kaydıramıyorum.
sevgili uguruzuncelebi arkadaşım sana formülün alasını vercem bana dua edicen öncelikle word deki tablo resim ve hernevi nesneyi corel'e aktarma yöntemini copy paste yöntemini kesinlikle kullanma tabi metinler haricinde şimdi gelelim asıl konuya resmi word den kopyala ve corel sayfasını aç edit bölümünden paste special bölümü var oraya tıkla açılan pencerede bitmat ı görcen ona tıkla ve tamam de ve resim orjinal boyutunda corelde tablolar için se yine aynı yöntemi kullanıyon ama son bölümde picture(enhanced Metafile) yazanı seç ve tamam a tıkla ve tablo corelde yazılarda rahatlıkla oynuyabilir tabloya şekil verebilirsin tablo sana çizim olarak gelmiş olacaktır. şimdiden kolay gelsin
İki gündür bunun çözümünü arıyordum. Çok teşekkür ediyorum.
İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
eyub47 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eyub47

Grafiker / Gaziantep

Alt 30-01-2010 #6
Asikum çok teşekkürler .
Bu mesajdan alıntı yap
asikum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asikum

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 31-01-2010 #7
ne demek ben teşekkür ederim hep beraber bilgilerimizi paylaştıkça burada iyi işler başaracağız bundan emin olabilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap
nujin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nujin

Grafiker / İstanbul

Alt 17-03-2010 #8
asikum gerçekten çok tşk beni çok büyük bi dertten kurtardın
Bu mesajdan alıntı yap
dorad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dorad

Grafiker / İstanbul

Alt 01-07-2010 #9
Teşekkürler, benim de çok işime yaradı