Excelden veri alabilirmiyim

Illustrator - Excelden veri alabilirmiyim Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar ben bir mağazanın grafikerliğini yapıyorum sürekli etiket yazıyorum a4 ve kaset dediğim a5 yarısı kadar etiketler excelden bana liste gelir bende o tasarımım içine tek tek ...

sadya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sadya

Grafiker / İzmir

Alt 11-08-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar ben bir mağazanın grafikerliğini yapıyorum sürekli etiket yazıyorum a4 ve kaset dediğim a5 yarısı kadar etiketler excelden bana liste gelir bende o tasarımım içine tek tek kopyalayıp yapıştırıyorum sonrada düzenleyip çıktısını alıyorum bazen 300 400 ürün tek tek afişe yazıyorum bunun kısa bir yolu yokmudur acaba excelden verileri kendisi alıp tasarıma aktaran bende saatlerce yorulmamış olurdum Excelden veri alabilirmiyim çokmu şey istedim teşekkürler iyi çalışmalar herkese
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 11-08-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Indesign Data Merge özelliğiyle çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz ....
Bu mesajdan alıntı yap
ferox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferox

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 12-08-2015 #3
Merhaba Arkadaşlar ben bir mağazanın grafikerliğini yapıyorum sürekli etiket yazıyorum a4 ve kaset dediğim a5 yarısı kadar etiketler excelden bana liste gelir bende o tasarımım içine tek tek kopyalayıp yapıştırıyorum sonrada düzenleyip çıktısını alıyorum bazen 300 400 ürün tek tek afişe yazıyorum bunun kısa bir yolu yokmudur acaba excelden verileri kendisi alıp tasarıma aktaran bende saatlerce yorulmamış olurdum Excelden veri alabilirmiyim çokmu şey istedim teşekkürler iyi çalışmalar herkese
Merhaba,

Buradaki örnek işinize yarayabilir.

sadya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sadya

Grafiker / İzmir

Alt 12-08-2015 #4
çevaplarınız için teşekkür ederim ben bir inceleyeyim
Bu mesajdan alıntı yap