excell de yazılan yazıyı corelde nasıl kullanrım

Corel Draw - excell de yazılan yazıyı corelde nasıl kullanrım Sponsorlu Bağlantılar excell de yazılan yazıyı corelde nasıl kullanrım üstünde karekter değişikliği yapabilirmiyim. bide corelde yaptığım çalışmamı photshop açmıyor.. export tan eps olarak kayıt ediyom photoshop açmıyor anmaladım gitti.....

crazy_255 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazy_255

Webmaster / Burdur

Alt 19-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

excell de yazılan yazıyı corelde nasıl kullanrım üstünde karekter değişikliği yapabilirmiyim.
bide corelde yaptığım çalışmamı photshop açmıyor..

export tan eps olarak kayıt ediyom photoshop açmıyor anmaladım gitti..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 19-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
excell de yazılan yazıyı corelde nasıl kullanrım üstünde karekter değişikliği yapabilirmiyim.
bide corelde yaptığım çalışmamı photshop açmıyor..

export tan eps olarak kayıt ediyom photoshop açmıyor anmaladım gitti..
X4 sürümünü kullanıyorsanız Excell dökümanını tablolar şeklinde coreldraw'da açabilirsiniz, üzerinde de istediğiniz gibi değişiklik aypabilirsiniz.

Corel'den PSD export edin, Photoshop'ta kesinlikle açacaktır. Çözünürlük esnekliği ya da smart objects için kullanacaksanız PDF ya fa AI export etmeyi deneyin.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
corelde, excell, kullanrım, nasıl, yazılan, yazıyı