Excell'den photoshop'a linkleme

Photoshop - Excell'den photoshop'a linkleme Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhabalar, İşim sırasında benim için çok mühim bi sorunla karşılaştım. İçerisinde sayısal veriler bulunan excell tablolarımı photoshop dosyasına linklemem gerekmekte. Öyle ki, excell'de değiştirdiğim her verinin photoshop'a ...

mithr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mithr

Hiç Biri / Ankara

Alt 20-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhabalar,

İşim sırasında benim için çok mühim bi sorunla karşılaştım. İçerisinde sayısal veriler bulunan excell tablolarımı photoshop dosyasına linklemem gerekmekte. Öyle ki, excell'de değiştirdiğim her verinin photoshop'a aktarılan tabloda da güncellenmesi gerekmektedir. Bunun çeşitli scriptler yazılarak sağlanabildiğini biliyorum. Ancak durumun aciliyeti nedeniyle siz profesyonellerden yardım beklemekteyim. İlginiz ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 20-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Photoshop LİNKS özelliği benim bildiğim yok böyle scriptler rastlamadım ; LİNKS işlemini InDesign sağlıklı biçimden yapabilirisiniz
Bu mesajdan alıntı yap