Explorer ajans logo

Logo Tasarımları - Explorer ajans logo Sponsorlu Bağlantılar Explorer(kaşif) ajans logo , firma uydurma logo can sıkıntısından yorum sizden:wink: (gölgeler sadece sunum amaçlıdır) 1 2...

Explorer ajans logo
cngzdhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Explorer ajans logo

Alt 25-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Explorer(kaşif) ajans logo , firma uydurma logo can sıkıntısından yorum sizden:wink:
(gölgeler sadece sunum amaçlıdır)

1
Explorer ajans logo

2
Explorer ajans logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cesar5x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cesar5x

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
explorer kaşif demek. Neden ampül kullandınız. Belki aydınlanma yada aydınlatmayı anlatmış olsaydınız kullanılabilirdi.
Bu mesajdan alıntı yap

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-02-2012 #3
explorer kaşif demek. Neden ampül kullandınız. Belki aydınlanma yada aydınlatmayı anlatmış olsaydınız kullanılabilirdi.

Teşekkürler yorumunuz için. yeni fikirlerde ampulle ifade edilebilir. çalışmadaki x harfi yeni bir fikir bulmuş sevinen bir adam ve kafasında bir ampul yanmış. google yeni fikirler yazıp görsellerde bi aratın
Bu mesajdan alıntı yap
cesar5x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cesar5x

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-02-2012 #4
Haklısınız. Hayatımızdaki malum ampül karanlığı ifade ediyorsa, yeni fikirleri de ifade edebilir.
Bu mesajdan alıntı yap

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-02-2012 #5
Haklısınız. Hayatımızdaki malum ampül karanlığı ifade ediyorsa, yeni fikirleri de ifade edebilir.
bende bundan korkuyordum , lütfen siyasileştirmeyelim burası doğru platform değil Saygılar:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
HÜLÜŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HÜLÜŞ

Grafiker / Ankara

Alt 27-02-2012 #6
paylaşımlar cok güzel benim yardıma ihtiyaçım var logo çalışmam var yaptım ama daha farklı calışma istiyorlr benden lütfen yardımcı olurmusunuz?????? Explorer ajans logo(((( işin içinden cıkamıorummmm 29. balkan matematik olimpiyatları ilgili BMO harflerle calışma istiorlar.
Bu mesajdan alıntı yap

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-02-2012 #7
paylaşımlar cok güzel benim yardıma ihtiyaçım var logo çalışmam var yaptım ama daha farklı calışma istiyorlr benden lütfen yardımcı olurmusunuz?????? Explorer ajans logo(((( işin içinden cıkamıorummmm 29. balkan matematik olimpiyatları ilgili BMO harflerle calışma istiorlar.
Yorumunuz için Teşekkür ederim,
Bu mesajdan alıntı yap