Explorer da yazımı remin altına alamıyorum

Css - Explorer da yazımı remin altına alamıyorum Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar css ile açtığım divde bir resmim var ve resmin altına yazımı yazmak istiyorum dreamweaverda bir sorun yok ama explorerda açtığımta yazı resmin ortasında kalıyor...Daha önce siteyi ortalarsam ...

SZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SZ(34)

Grafiker / İzmir

Alt 30-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar css ile açtığım divde bir resmim var ve resmin altına yazımı yazmak istiyorum dreamweaverda bir sorun yok ama explorerda açtığımta yazı resmin ortasında kalıyor...Daha önce siteyi ortalarsam explorerda bu hatanın verilebileceğini bir arkadaşımız söylemişti ve giderilmesi içinde kapsayıcı divde yazıların center body divinde left yapmamı söylemişti uyguluyorum ama yapamadım yardım lütfen...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

l3ykinq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

l3ykinq

Webmaster / Niğde

Alt 31-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
<br> komutunu kullanıver kardesim (:
Bu mesajdan alıntı yap
lantier isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lantier

Webmaster / İstanbul

Alt 04-07-2011 #3
Kardeşim bu konuya biraz küme mantıgıyla yaklaş Explorer da yazımı remin altına alamıyorum resim ve yazının olacağı div mesela .gövde olsun. sonra bu divin içine iki div daha aç .resim diyelim mesela bu dive boyutları ve resmi at ondan sonra float= left; komutunu ekle. sonra .yazı divi aç ve yazını yaz en kesin çözmü bu gibi duruyo ama ölçülere dikkat et.
Bu mesajdan alıntı yap
SZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SZ(34)

Grafiker / İzmir

Alt 05-07-2011 #4
Teşekkürler arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
OzkanAyhanKara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OzkanAyhanKara

Webmaster / İstanbul

Alt 15-08-2011 #5
Sana tavsiyem Dreamweaver kullanmayı bırak notepad++ a geç işini direk tarayıcıdan önizleme yaparak git dreamweaverın düzgün gösteripte tarayıcıda patlayan çok kod oluyor.
Bu mesajdan alıntı yap