Extract

Illustrator - Extract ...

Extract
Dreamland isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dreamland

Grafiker / İstanbul

Extract

Alt 21-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam arkadaşlar içe gömülü imajları illistratorun dışına nasıl aktarıyoruz. Embed li resimleri freehand de link panelindeki extract ile dışa aktarabiliyorduk bunu illistratorde nesıl yapıyoruz? Export kullandığımızda resim orjinalliğini kaybediyor biliyorsunuz. illistratorde embedli bir resmi orjinal haline bağlı kalarak dışarı ( herhangi bir klasore ) aktarabiliyormuyuz? Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 21-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Selam arkadaşlar içe gömülü imajları illistratorun dışına nasıl aktarıyoruz. Embed li resimleri freehand de link panelindeki extract ile dışa aktarabiliyorduk bunu illistratorde nesıl yapıyoruz? Export kullandığımızda resim orjinalliğini kaybediyor biliyorsunuz. illistratorde embedli bir resmi orjinal haline bağlı kalarak dışarı ( herhangi bir klasore ) aktarabiliyormuyuz? Teşekkürler.
İllustratörde embedli imajları ne yazıkki dışa alamazsınız ama ai dosyasını pdf olarak kaydedip daha sonra o pdf yi photoshopta açmak işinize yarayabilir.
Bu mesajdan alıntı yap

Dreamland

Grafiker / İstanbul

Alt 22-03-2012 #3
Onudamı yapmıyor yahu Extract
Bu mesajdan alıntı yap
ferox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferox

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 22-03-2012 #4

İllustratörde embedli imajları ne yazıkki dışa alamazsınız ama ai dosyasını pdf olarak kaydedip daha sonra o pdf yi photoshopta açmak işinize yarayabilir.

Onudamı yapmıyor yahu Extract
Şu şekilde bir çözüm var;

1. File => Export Selected image
2. Edit => Edit Unembed image

Extract

3. Artfiles

Extract

faydalı olması dileğiyle
Bu mesajdan alıntı yap

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 22-03-2012 #5
Şu şekilde bir çözüm var;

1. File => Export Selected image
2. Edit => Edit Unembed image

Extract

3. Artfiles

Extract

faydalı olması dileğiyle
Bu bir plugin mi?
Bu mesajdan alıntı yap

Dreamland

Grafiker / İstanbul

Alt 22-03-2012 #6
Benim kullandığım illistratorde bu seçenekler yok dostum CS5 kullanıyorum ama bu başka bi eklenti falanmı ?
Bu mesajdan alıntı yap

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 22-03-2012 #7
Benim kullandığım illistratorde bu seçenekler yok dostum CS5 kullanıyorum ama bu başka bi eklenti falanmı ?
Bende de CS5 var ama aynı şekilde bende de yok sanırım bir plug in vasıtasıyla oluyor bu işlem
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 23-03-2012 #8
Bende de CS5 var ama aynı şekilde bende de yok sanırım bir plug in vasıtasıyla oluyor bu işlem
Ben gerekli durumlarda kopyala PS'ye yapıştır kısmını kullanıyorum Extract
Bu mesajdan alıntı yap