EYK Sigorta Logo

Deneme Çalışmalar - EYK Sigorta Logo Sponsorlu Bağlantılar İki kişinin ortak kurduğu ve Y harfinin ortak kullanıldığı EYK sigorta için üzerinde çalıştığım 3 ayrı logo Yorumlarınızı bekliyorum,gelen yorumlara göre çalışmalarım üzerinde oynamalar yapıcam.Şimdiden hepinize çok teşekkürler...

EYK Sigorta Logo
PipsquEak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PipsquEak

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

EYK Sigorta Logo

Alt 12-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

EYK Sigorta Logo

EYK Sigorta Logo

EYK Sigorta Logo

İki kişinin ortak kurduğu ve Y harfinin ortak kullanıldığı EYK sigorta için üzerinde çalıştığım 3 ayrı logo
Yorumlarınızı bekliyorum,gelen yorumlara göre çalışmalarım üzerinde oynamalar yapıcam.Şimdiden hepinize çok teşekkürler EYK Sigorta Logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 12-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Eyk (ayağına basılan kadın sesi :P) yerine YEK (Tek) manasında kursalarmış şirketi keşke..
Can simidi fikir olarka güzel ama, font konusuna daha araştırmacı olmalısın. Türkçe karakterlere dikkat etmelisin..
Sigorta şirketlerinin veya finasla uğraşan firma logolarını çok güzelce araştırmalısın ki alakasız bir çalışma çıkmasın..El kesinle olmaz..Neden? logoda resim kullanamazsın. Kullandığın zaman logo olmaz.
Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 12-03-2009 #3
tüm logolardaki saydamlı geçişler olmamış yönünü değiştirmeni öneririm yada biraz daha az vermelisin en alttaki çalışmada eller net olsa daha iyi olur.....
Bu mesajdan alıntı yap
Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 12-03-2009 #4
siz daha once logo calışması yaptınız mı? veya herhangı bır grafıkerın logoyu yaparken yapım aşmasında gordunuzmu veya logo hakkında hic araştırma yaptınızmı bence hayır logo bır kurumun veya kurulusun hedef kıtlesıne sosyo ekonomık durumuna hıtap etmelıdır ve aynı zamanda logonun bır anlamı mutlak olmalıdır neyı anlatıyor gıbı. 1.Logoda resim kullanamazsın 2.Herturlu baskı teknıgıne uygun olmalıdır 3.Sade ve anlasılır olmalıdır bu sahsı fıkrım aynı zamanda kopyacılıktan uzak bı çalışma olmalıdır sana onerım logo hakkında detaylı ve genıs bır arastırma yapmalısın bol bol calışman lazım bu konu hakkında unutmaki senın yapacagın logo calısmasını fırma var oldugu surece kullanacaktır o yuzden akılda kalıcı ve yaratıcı çalışmalara yonel başarılar
Bu mesajdan alıntı yap

PipsquEak

Alt 12-03-2009 #5
Evet daha önce bi logo çalışması yapmadım bu konu hakkında da çok çok engin bilgilerim yok fakat yönlendirmelerle ortaya güzel birşeyler çıkarabileceğimi düşündüm EYK Sigorta Logo teşekkürler yorumlarınız için herbirini dikkate alarak yeniden çalışmaya başlıcam EYK Sigorta Logo
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-03-2009 #6
Peki bu çalışmanız profesyonel alanda mı hizmet veriyor yoksa deneme ya da kendinizi geliştirmek için hayali bir firmaya ait logo mu?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

PipsquEak

Alt 12-03-2009 #7
Peki bu çalışmanız profesyonel alanda mı hizmet veriyor yoksa deneme ya da kendinizi geliştirmek için hayali bir firmaya ait logo mu?
Aslında ikisi de; şirket yakın zamanda kurulucak yani yakın akrabalarımızdan birine ait bi şirket olucak.Ben de kendimi geliştirmek amaçlı logolar deniyorum kendimce,eğer beğenilir ve 'logo' değeri taşıyan bi çalışmam olursa onu kullanıcaklar
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-03-2009 #8
Yani daha çok deneme çalışması oluyor. Öyleyse bu konunuzu ödevler ve denemeler başlığına taşıyorum.

İyi forumlar.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

PipsquEak

Alt 12-03-2009 #9
EYK Sigorta Logo

Gelen yorumlara göre yaptığım yeni çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
sha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sha

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 19-03-2009 #10
bencede en guzeli en son calisman olmus...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları