Ezel dizisi

Graficafe - Ezel dizisi ...

Ezel dizisi
Özlem BAYIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Ezel dizisi

Alt 06-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam arkadaşlar..Ezel dizisi hakkında ne düşünyosunuz? merka ettim!!yorumlarını görmek isterim..bende yazacam siz yazdıktan sonra Ezel dizisi)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Prison Break :alkis:
Lost :alkis:
Dexter'i :alkis:

Tercih ederim Ezel dizisi

Ezel sesini fazla izleyemedim, ama genel olarak türk dizileri kendini tekrar ediyor, eski türk filimlerinin %90'nıda aynıdır mesela, çocuğun annesi ya ölür yada kötü yollara düşer, çoçuk yanlız kalır, klasik küçük emrah filimleri, türk dizileride genel olarak kadın ve erkek aldatma, günlük hayat zorlukları, silahlar mafyalar, türk dizileri içinde umarım bu dizinin farkı vardır Ezel dizisi
Bu mesajdan alıntı yap
semaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

semaa(28)

Grafiker / Kocaeli

Alt 06-10-2009 #3
Klasik bir türk filmi.
Bu mesajdan alıntı yap
vasili_zaitzev isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

Alt 06-10-2009 #4
Arkadaşların dediklerinin tersine senaryosunu güzel ve farklı buldum.bi gelecek bi geçmiş derken, akıldakile soruları da yavaş yavaş cevaplıyor.
Gerçi bana Kenan imirzalıoğlu olsa o da yeter ama olsun Ezel dizisi
Lost ve Prison Break i de izledim ama ayrı tatlar bence Ezel dizisi
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-10-2009 #5
Klasik bir türk filmi.
bencede ama ön yargılı olmayalım :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 06-10-2009 #6
Arkadaşım işin gücün yok mu senin Ezel dizisi EZELden beri böyleydin ne zaman düzeceksin bilmiyorum ki :P Ezel dizisi

şaka bi tarafa merak ettim ve okuma ihtiyacı hissettim... ağızdan ağıza yayılan bir dizi...
Ama ben hiçbir diziyi izlemiyorum desem yeridir...
Çok tuhaf senaryolar çok tuhaf karakterler.... Onun koynundan çıkıp onun koynuna giren insanlar gece kiminle yattığını hatırlamayan karakterler Ezel dizisi ve bu saçmalıkların içinde belkide milyonları tv basına kitleyen diziler.... bu dizilerinde müptelası olan yeni nesil.... biz bizlikten çıkıyor muyuz ne?
Hani deriz hep gavurlarda namus yok bi gece onla yatar bi gece bunla...
dizilerimize bakarsanız yeni nesellere yeni beyinlere enjekte edilen şeyler bunlar bence... Birinin koynuna yatmak ondan çıkıp baskasına yamanmak... ve bu dizileri izleyen yeni nesil aceba bu tür şeyleri göre göre normal karşılar mı ?
Yani BOZULUR MUYUZ? Bence evet Kurtlar vadisinden sonra ki sokakaklara inin polatcıklar gibi... o karakter nasıl çoğu kişinin kişiliğini bile etkilediyse eminim ki bu tür saçma sapan diziler yeni nesilide etkilendiği kanısındayım...

Ve bu dizide bana göre onlardan birisi Ezel dizisi
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-10-2009 #7
Arkadaşların dediklerinin tersine senaryosunu güzel ve farklı buldum.bi gelecek bi geçmiş derken, akıldakile soruları da yavaş yavaş cevaplıyor.
Gerçi bana Kenan imirzalıoğlu olsa o da yeter ama olsun Ezel dizisi
Lost ve Prison Break i de izledim ama ayrı tatlar bence Ezel dizisi
düşüncene saygı duyarım ama bahsettiğim dizilerle ezel sesi, Aşk-ı memnu,küçük kızlar, yaprak gece binbir döküm, kıyaslanmamalı, biz bence dizi ve sinema olarak biraz aşalım artık, tabi zevkler renkler tartışılmaz :smile:
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-10-2009 #8
Arkadaşım işin gücün yok mu senin Ezel dizisi EZELden beri böyleydin ne zaman düzeceksin bilmiyorum ki :P Ezel dizisi

şaka bi tarafa merak ettim ve okuma ihtiyacı hissettim... ağızdan ağıza yayılan bir dizi...
Ama ben hiçbir diziyi izlemiyorum desem yeridir...
Çok tuhaf senaryolar çok tuhaf karakterler.... Onun koynundan çıkıp onun koynuna giren insanlar gece kiminle yattığını hatırlamayan karakterler Ezel dizisi ve bu saçmalıkların içinde belkide milyonları tv basına kitleyen diziler.... bu dizilerinde müptelası olan yeni nesil.... biz bizlikten çıkıyor muyuz ne?
Hani deriz hep gavurlarda namus yok bi gece onla yatar bi gece bunla...
dizilerimize bakarsanız yeni nesellere yeni beyinlere enjekte edilen şeyler bunlar bence... Birinin koynuna yatmak ondan çıkıp baskasına yamanmak... ve bu dizileri izleyen yeni nesil aceba bu tür şeyleri göre göre normal karşılar mı ?
Yani BOZULUR MUYUZ? Bence evet Kurtlar vadisinden sonra ki sokakaklara inin polatcıklar gibi... o karakter nasıl çoğu kişinin kişiliğini bile etkilediyse eminim ki bu tür saçma sapan diziler yeni nesilide etkilendiği kanısındayım...

Ve bu dizide bana göre onlardan birisi Ezel dizisi
:alkis:
:artipuan:
:rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
Özlem BAYIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 06-10-2009 #9
Cengo allah seni kahretmesin emi Ezel dizisiD yoruma bak hele Ezel dizisi
diziyi hiç izlememişsin madem ne yorum yapıon Ezel dizisi sus otur köşende Ezel dizisi

şaka bi yana dediklerinde cok ta haksız deilsin ama bu dizi baska..herkesin fikirlerini alim ben en son konuşcam.ciddi bir tespitim var da..izlemedeyim hala..ayrıca sanane hem..işim gücüm yok evet napacan.tobe ya Ezel dizisiDEzel dizisiD
Bu mesajdan alıntı yap
redeath333 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

redeath333

Desinatör / İzmir

Alt 06-10-2009 #10
Uzun mu sürdü ne Ezel dizisi
Bir ara kıçım uyuşmuş..Bence iyi bir dizi olmaya aday.
Cnbc dizileri ile kıyaslama yapmayada hiç gerek yok,yoksa bizim kanallar ekmek yemez..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları