Face Mountain İlk Manüplasyon çalışmamı Yorumlarmısınız ?

Deneme Çalışmalar - Face Mountain İlk Manüplasyon çalışmamı Yorumlarmısınız ? Sponsorlu Bağlantılar Herkese merhaba photoshopu profesyonel olarak kullanmıyorum ama kendimi yıllardır geliştirmeye çalışıyorum çok uzun süren bi çalışma oldu yorumlarsanız sevinirim https://www.behance.net/gallery/31327933/Face-Mountain...

nehars isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nehars

Öğrenci (Diğer) / Antalya

Alt 22-11-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese merhaba photoshopu profesyonel olarak kullanmıyorum ama kendimi yıllardır geliştirmeye çalışıyorum çok uzun süren bi çalışma oldu yorumlarsanız sevinirim

https://www.behance.net/gallery/31327933/Face-Mountain
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MKeskinoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MKeskinoglu

Grafiker / Antalya

Alt 23-11-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güzel Çalışma olmuş. Özellikle yüz hatlarının olduğu kısımları dağ parçaları ile belli ederseniz daja hoş olacaktır bence. Burun ve ağız kısmı. Ama böylede güzel.
Bu mesajdan alıntı yap

nehars

Alt 24-11-2015 #3
Güzel Çalışma olmuş. Özellikle yüz hatlarının olduğu kısımları dağ parçaları ile belli ederseniz daja hoş olacaktır bence. Burun ve ağız kısmı. Ama böylede güzel.
yorum için teşekkürler hocam bir dahaki çalışmamda daha ileriye götüreceğim inş Face Mountain  İlk Manüplasyon çalışmamı Yorumlarmısınız ?
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-11-2015 #4
Oldukça iyi görünüyor kutlarım. Ufak tefek düzenlemelere ihtiyacı olsada fena değil.
Yolların hiç biri bitmiyor, sağ ve soldakilerin başı sonu yok en azından biri bütünlük adına biryere bağlansaydı.
Yine de güzel çalışılmış bir uygulama.. Devamını bekleriz..
Bu mesajdan alıntı yap

nehars

Alt 27-11-2015 #5
Oldukça iyi görünüyor kutlarım. Ufak tefek düzenlemelere ihtiyacı olsada fena değil.
Yolların hiç biri bitmiyor, sağ ve soldakilerin başı sonu yok en azından biri bütünlük adına biryere bağlansaydı.
Yine de güzel çalışılmış bir uygulama.. Devamını bekleriz..
Yolları kafama çok taktım çok fikir denedim ama kötünün iyisi bu oldu zaten çalışmanın en sonunda enerjim oldukça bitmişti aslında iyi bi fikre sığdırabilseydim olucaktı ama bu seferlik enerjim buna yetti ayrıca ilk manüplasyonum Face Mountain  İlk Manüplasyon çalışmamı Yorumlarmısınız ? beğenileriniz ve yorumlarınız için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-11-2015 #6
O psikolojiyi çok iyi bilirim.
Takıldığın zamanlarda biraz mola iyi gelir sonrasında çok daha rahat çalışabilirsin. Face Mountain  İlk Manüplasyon çalışmamı Yorumlarmısınız ?
Israrcı olunca hata oranı artıyor. Tecrübeyle sabit..

Genel olarak başarılı devam etmelisin..
Bu mesajdan alıntı yap