face vector

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - face vector ...

face vector
Æflatun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Æflatun

Öğrenci (Diğer) / Karaman

face vector

Alt 14-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam arkadaslar face vector yapmak istiyorum kendi resmime ingilizcem iyi degil oyuzden ogrenemedim eger bilen birisi varsa ogretsin guzelce gostersin simdeden cook tessekkurederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Face dediğinize göre Türkçe'de de sorun olmalı. İşiniz zor face vector Kaş böyle, burun şöyle diye korkarım anlatılamaz. Çizmeye çalışmalı ve takıldığınız yerde sormalısınız.
Bu mesajdan alıntı yap
vektorel2014 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vektorel2014

Hiç Biri / Ankara

Merhaba Arkadaşlar

Alt 16-01-2014 #3
Vektörel Tabanlı çizim programları CorelDRAW yada ILLUSTRATOR eğitimleriyle sizde kendinizi bir adım ileriye taşıyabilirsiniz.Biz bu aşamada sizlere yardım etmek isteriz. Eğer sizlerinde eğitimlere dahil olma niyeti varsa **************** nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.VEKTÖREL BİLİŞİMDE Grafik Tasarım Uzmanlığı eğitimlerinde %20'ye varan İndirimler ve süpriz kura çekilişi sizi bekliyor. face vector
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 16-01-2014 #4
Vektörel Tabanlı çizim programları CorelDRAW yada ILLUSTRATOR eğitimleriyle sizde kendinizi bir adım ileriye taşıyabilirsiniz.Biz bu aşamada sizlere yardım etmek isteriz. Eğer sizlerinde eğitimlere dahil olma niyeti varsa **************** nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.VEKTÖREL BİLİŞİMDE Grafik Tasarım Uzmanlığı eğitimlerinde %20'ye varan İndirimler ve süpriz kura çekilişi sizi bekliyor. face vector
Yardım etmek mi yoksa iş yapmak mı istiyorsunuz? Yardım etmek istiyorsanız buna sözüm yok fakat eğer ki iş almak istiyorsanız ilan bölümünde konu açmalı ya da var olan ilanlardaki iletişim bilgilerinden ilan sahipleri ile iletişime geçmelisiniz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap