Facebook gibi alanlarda gruplar için nasıl resim yaparız:)

Fotoğraf - Resim - Facebook gibi alanlarda gruplar için nasıl resim yaparız:) Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Facebook için grup resmi nasıl yaparız şöyle güzel resimler varsa gönderirmisiniz kendime göre uyarlayayım lütfen çok lazım öyle bir resim şimdiden teşekkürler en baştan nasıl yapabileceğimide anlatırsanız ...

ulashkral isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ulashkral

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 11-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Facebook için grup resmi nasıl yaparız şöyle güzel resimler varsa gönderirmisiniz kendime göre uyarlayayım lütfen çok lazım öyle bir resim şimdiden teşekkürler en baştan nasıl yapabileceğimide anlatırsanız çok gzel olur
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 12-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kafanda ne istediğini düşünsen de söylesen isteğini???
Küçük bişey istiyorsun photoshoptan başka proğramlarda da yapabilirsin grup fotoğraflarını!!!
Bu mesajdan alıntı yap
ulashkral isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ulashkral

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 12-04-2010 #3
Yani örnek veriyim inş reklam olmaz ama Matrak Sitenin Matrak Üyeleri çok gzel o tür resimler photoshopla güzel olur diye düşündüm hazır resim varsada olur yada bana anlatabilcek bir yardım sever Facebook gibi alanlarda gruplar için nasıl resim yaparız:)
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 12-04-2010 #4
Konunun yanlış yere açılması:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yanlış bölüme açılan başlıklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Eğer bu davranışta art niyet fark edilirse üyenin site ile ilişkisi sonlandırılır. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması sorumlunun inisiyatifindedir.…….
(Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır. Lütfen bundan sonra konu açarken ilgili bölümde olmasına dikkat ediniz.)

Şu an konunuzun taşındığı bölümde işinizi fazlasıyla görecek fotoğraf mevcuttur.
Bu mesajdan alıntı yap