Facebook Kapak tasarımı yaptığım çalışmalar hd gözükmüyor?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Facebook Kapak tasarımı yaptığım çalışmalar hd gözükmüyor? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba, facebook'ta yaptığım kapak tasarımları hd gözükmüyor pixselenme oluyor bulanık cıkıyor boyutları uygunu ve 8 bite calısmalar yapıyorum fakat baska ayarlarda yapmam lazımış fakat ben bulamadım nasıl ...

WordeRex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WordeRex

Grafiker / İzmir

Alt 16-05-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba, facebook'ta yaptığım kapak tasarımları hd gözükmüyor pixselenme oluyor bulanık cıkıyor boyutları uygunu ve 8 bite calısmalar yapıyorum fakat baska ayarlarda yapmam lazımış fakat ben bulamadım nasıl ulaşıcağımı bilemedim size sorayım dedim iyimi ettim iyi ettim Facebook Kapak tasarımı yaptığım çalışmalar hd gözükmüyor?Facebook Kapak tasarımı yaptığım çalışmalar hd gözükmüyor? sizden gelen cevaplara güveniyorum şimdiden teşekkürler sorum kısacası şudur facebookta yağtığım tasarımlar hd gözüksün pixselenme olmasın istiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

WordeRex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WordeRex

Grafiker / İzmir

Alt 16-05-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yokmu cevap vericek bi arkadaş lütfen arkadaşlar önemli :/ Facebook Kapak tasarımı yaptığım çalışmalar hd gözükmüyor?
Bu mesajdan alıntı yap
bkrsnmz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bkrsnmz

Öğrenci (Diğer) / Gümüşhane

Alt 17-05-2014 #3
bildiğim kadarıyla facebook kaliteyı otomatik olarak düşürüyor. Sadece kapak fotoğrafında değil mesaj olarak gonderirken ziplemeden gönderince de kalite yarıya düşüyor. Sanırım alan cimriliği yapıyor Facebook Kapak tasarımı yaptığım çalışmalar hd gözükmüyor?
Bu mesajdan alıntı yap