Facebook profil resmim tso GRAPHIC

Deneme Çalışmalar - Facebook profil resmim tso GRAPHIC Sponsorlu Bağlantılar facebook rengiyle yaptığım 15 dakikalık bir çalışma- o 15 dakika da style bulmak içindi-:wink: yorumlarınıza sunuyorum!...

tscakir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tscakir

Öğrenci (Diğer) / Tokat

Dosya18

Alt 09-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

facebook rengiyle yaptığım 15 dakikalık bir çalışma- o 15 dakika da style bulmak içindi-:wink:

yorumlarınıza sunuyorum!

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

LoReNzO223 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LoReNzO223

Grafiker / İstanbul

Alt 09-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence çok başarılı ve sade
Bu mesajdan alıntı yap

tscakir

Öğrenci (Diğer) / Tokat

Alt 09-02-2011 #3
başka yorum yok mu arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-02-2011 #4
Büyük İ yazmışsınız. Oysa yazdığınız kelime "graphic" İngilizce olup İngiliz alfabesinde büyük İ harfi yoktur!

Ayrıca konu başlığınız bir dahaki konularınızda içerik ile ilgili olsun ki sizi uyarmak zorunda kalmayalım!

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Furkan EKMEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 09-02-2011 #5
Büyük İ yazmışsınız. Oysa yazdığınız kelime "graphic" İngilizce olup İngiliz alfabesinde büyük İ harfi yoktur!
Güzel bir bakış açısı Facebook profil resmim tso GRAPHIC
Bu mesajdan alıntı yap

tscakir

Öğrenci (Diğer) / Tokat

Alt 11-02-2011 #6
Volkan bey dediklerinizi dikkate alıcam ve konu başlığı sorununda da umarım bir daha tekrarlamam aynı şeyi özür dilerim yeniden. bunun haricinde arkadaşlar başka yorumu olan var mı çünkü bu çalışmayı düzenlemeye başlamadan önce sizlerden son görüşleri almak isterim.
Bu mesajdan alıntı yap
emirkhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emirkhan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-02-2011 #7
250x280 lik facebook avatar resminin yerine koymaya calıştığın bu çalışmayı neye göre eleştirelim istiyorsun anlamadım. Seni tanıyormuyuz, yaptığın işleri biliyormuyuz ya da bu çalışmanın amacı nedir sadece göze güzel gözükmesi mi? Avatar yada bu hatırlatıcı resimler bir nevi imzadır. İmzanı değerlendirebilmemiz için imzanın sahibinin bir consepti olması lazim ya da normal işlerini de görmemiz lazim diye düşünüyorum. Eğer bu çalışmaya sempati istiyorsan bence yanlış yerde heyecan arıyorsun. Güzel olmuş süperr denilse sana faydası nedir daha cok mu iş alacaksın, haz mı duyacaksin, teknik ya da fikirsel olarak geliştiğini mi hissedeceksin. Ya da çok kötü olmuş denilse uzulup kırılacak tasarımamı küseceksin ya da gaza gelip daha iyisini mi yapmaya calışacaksin. Ya da bu çalışmanla bize verdiğin super bir mesaj mı var örnek alacağımız bir teknik ya da bir fikir mi taşıyor????

Ayrıca Volkan Tekin'in yazdığı doğru, 250x280 lik bir avatar yapıyorsun, ustelik sanırım kendi imzan ya da logon ve tek bir kelime tasıyan bir işte harf hatası yapıyorsun. Yani ne diyelim bilmiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

tscakir

Öğrenci (Diğer) / Tokat

ünlem
Alt 02-04-2011 #8
evet arkadaşlar uzun bir süre sonra geri geldim ve mesajlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap

tscakir

Öğrenci (Diğer) / Tokat

Alt 03-04-2011 #9