Facebook Sayfa Logoları Çalışmalarım :)

Logo Tasarımları - Facebook Sayfa Logoları Çalışmalarım :) Sponsorlu Bağlantılar Facebook/t.ergun555 Olumlu/Olumsuz Yorumlarınızı Bekliyorum Bir Sorum Var Bedava Logo İsteğinde Bulunabiliyormuyuz ?...

Metya55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Metya55

Webmaster / Samsun

Dosya24

Alt 08-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook/t.ergun555

Olumlu/Olumsuz Yorumlarınızı Bekliyorum Facebook Sayfa Logoları Çalışmalarım :)

Bir Sorum Var Bedava Logo İsteğinde Bulunabiliyormuyuz ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UkeLa_ChoCuK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UkeLa_ChoCuK(31)

Grafiker / Konya

Alt 08-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sayfa Logosu değil ; "Sayfa Profil Resmi"

Ayrıca parasız pazar mide bozar... Facebook Sayfa Logoları Çalışmalarım :)
Bu mesajdan alıntı yap

Metya55

Webmaster / Samsun

Alt 08-10-2011 #3
Yorum İçin Teşekkürler Facebook Sayfa Logoları Çalışmalarım :)
Bu mesajdan alıntı yap
seventh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seventh

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 08-10-2011 #4
1. çalışmanızda ışığı biraz fazla kullanmışsınız gibi bir netlik istiyor göz sanki arkada bulunan doktor silüetinin bir kısmını öne çıkartıp siyahlığını daha keskin kullanabilirsiniz
2. çalışmanızda maviyi soluk değilde daha net kullanabilirsiniz
3. çalışmanızda ışığı figürün yüzüne kadar getirirseniz daha iyi olabilir yüzünü kapatmasın ayrıca yazının rengini topun üzerindeki koyu kahverengi yaparsanız daha iyi olabilir birde yazıyı sınıra fazla yaklaştırmazsanız gözü fazla yormayabilir
4. çalışmanızı ben beğendim
5. çalışmanızda Emma Watson ı daha net yaparsanız koyuluk-açıklık daha iyi yakalanır diye düşünüyorum
7. çalışmanızda pota-basketbol topu stilizasyonunu ve yazıyı biraz daha aşağı tarafa kaydırırsanız figürler ile üst tarafta bulunan öğeler arasındaki boşluk orantısı daha iyi sağlanabilir
8. çalışmanızı da beğendim yalnız figürü soluk yerine net kullanırsanız daha iyi olabilir ayrıca aşağıda bulunan 'Türkiye' yazısı tam seçilmiyor kontür çizgisi kullanabilirsiniz
9. çalışmanızda hoş olmuş ama yine netlik istiyor sanırım
siz daha iyi bilirsiniz tabi
ellerinize emeğinize sağlık
iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
sherhat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sherhat

Yrd. Grafiker / Diyarbakır

Alt 08-10-2011 #5
S.a Beyler Birkaç Sorum Olacaktı.
Bu Resimleri Hangi Programla Yaptın ve Su Resimlerin Altındaki Parlak Mavi Cizgileri Nasıl Yapabilirm . Yardımcı olursanız sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap

Metya55

Webmaster / Samsun

Alt 21-10-2011 #6
1. çalışmanızda ışığı biraz fazla kullanmışsınız gibi bir netlik istiyor göz sanki arkada bulunan doktor silüetinin bir kısmını öne çıkartıp siyahlığını daha keskin kullanabilirsiniz
2. çalışmanızda maviyi soluk değilde daha net kullanabilirsiniz
3. çalışmanızda ışığı figürün yüzüne kadar getirirseniz daha iyi olabilir yüzünü kapatmasın ayrıca yazının rengini topun üzerindeki koyu kahverengi yaparsanız daha iyi olabilir birde yazıyı sınıra fazla yaklaştırmazsanız gözü fazla yormayabilir
4. çalışmanızı ben beğendim
5. çalışmanızda Emma Watson ı daha net yaparsanız koyuluk-açıklık daha iyi yakalanır diye düşünüyorum
7. çalışmanızda pota-basketbol topu stilizasyonunu ve yazıyı biraz daha aşağı tarafa kaydırırsanız figürler ile üst tarafta bulunan öğeler arasındaki boşluk orantısı daha iyi sağlanabilir
8. çalışmanızı da beğendim yalnız figürü soluk yerine net kullanırsanız daha iyi olabilir ayrıca aşağıda bulunan 'Türkiye' yazısı tam seçilmiyor kontür çizgisi kullanabilirsiniz
9. çalışmanızda hoş olmuş ama yine netlik istiyor sanırım
siz daha iyi bilirsiniz tabi
ellerinize emeğinize sağlık
iyi çalışmalar

Önerilerinizi Dikkate Alacağım Yorum İçin Teşekkürler Facebook Sayfa Logoları Çalışmalarım :)

sherhat Photoshop CS4 İle Yaptım Parıltılarıda
Google Görsellere Brushers Yazın Arka Planı Siyah Olan Bir Parıltı Resmini Kaydedin Photoshopta açın Blending Options Bölümünden Blend Mod Listesinden Lighten'i Seçin siyahlıklar Gidiyor parıltı Kalıyor
Eğer resmin etrafında siyah bir belirti varsa biraz saydamlıkla siyah belirtiyi azaltabilirsiniz

Facebook Sayfa Logoları Çalışmalarım :) Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
modern19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

modern19

Grafiker / Isparta

Alt 25-10-2011 #7
şişmdi bende o çatlamalrı sorcaktım nasıl yaptın dıye bı photos bılıyorum da o parlaklar fırca da sen gömmeyı nasıl yaptın ben ımportla cagırınca bı garıp gelıo resım çalısma
Bu mesajdan alıntı yap