Facebook sayfası kapak fotoğrafı tasarımı

Logo Tasarımları - Facebook sayfası kapak fotoğrafı tasarımı Sponsorlu Bağlantılar arkadaşalar amatörün amatörüyüm bu işlerde çok acemiyim ilk çalışmam hiphop için bir facebook sayfası sizce nasıl nelerim eksik yorumlarınızı bekliyorum...

Harman34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Harman34

Grafiker / İstanbul

Alt 18-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşalar amatörün amatörüyüm bu işlerde çok acemiyim ilk çalışmam hiphop için bir facebook sayfası sizce nasıl nelerim eksik yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 18-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yazı karakterini değiştirmelisin bence.
Bu mesajdan alıntı yap
Erkuturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkuturk

Grafiker / İstanbul

Alt 18-07-2012 #3
Merhaba ,
Yeni başlayanlardansın sanırım. Hayırlı olsun öncelikle. Düşük cözünürlükte calışmışsın. Öncelik olarak yüksek cözünürlükte bir calışma dosyası oluşturabilirsin. 150 Dpi ( Resolutio n ) Kelimesini araştırmanı öneririm googleden. Tasarımın kendine göre güzel olmuştur elbet. Tasarım göreceli bir kavram olduğu icin, herkese göre farklılık gösterebilir. Emeğine sağlık. Mantığını sevdim , iyi işler başaracağına inanıyorum. Fakat teknik anlamda gelişmen gerek. Arkadaşın dediği gibi fontunu hiphopa uygun karakterler kullanabilirsin. Bunu için sanada , grafikercilerin genelde kullandığı dafont sitesinde '' script '' başlığındaki '' grafiti '' karakterlerinden birini öneririm.
tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap