facebook sizi köreltiyor mu?

Graficafe - facebook sizi köreltiyor mu? ...

workmedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

workmedya

Hiç Biri / Konya

Dosya19

Alt 28-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bugün facebooktan ayrıldım belkide çogu kişininde yapmak istediği bişeydir bu.
gerektiği gibi kullananlar için sorun oluşturmaz belki ama benim için öyle degildi.gerçekten köreldiğimi hissettirdi bana.hayatımda facebook yokken hergün bişeyler tasarlardım.konuyu açtım çünkü facebooku kötülemek için degil sizin ne düşündüğünüzü ögrenmek için.düşüncelerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim.iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sevgiden-iz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevgiden-iz

Hiç Biri / Ankara

Alt 28-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bana göre de değilmiş ben de çıktım. Çıktım dedimse yeniden girersem yeniden başlayacakmış. Şu an dondurulmuş durumda. Nedense?
Bu mesajdan alıntı yap
elifex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elifex(39)

Grafiker / Bolu

Alt 28-05-2010 #3
benim hayatımda önemli bir yer işgal etmiyor olsa da olur olmasa da...
Bu mesajdan alıntı yap
child_play isimli Üye şimdilik offline konumundadır

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 29-05-2010 #4
"Facebook" diye bir şey(!) duydum duyalı, ne merak ettim ne de kullanmayı istedim.
Hiçbir zaman da "Aman, üye olayım da arkadaşlarımı bulayım, yıllardır(!) görüşmediğim arkadaşlarım neredeymiş, öğreneyim..." gibilerinden düşüncem de olmadı.
Mademki yıllardır(!) görüşmüyorum; neden şimdi görüşeyim de neredelermiş, ne yaparlarmış öğreneyim ki?

Sizce?

Kaldı ki; bana, "Sonuna kadar okuyun! Bu bir gerçek... Bu mail'i silerseniz 'bilmemkaç' gün sonra başınıza çok kötü şeyler gelecek..." gibisinden gönderilen, saçma 'mail adresi çalma' ya da 'nick çalma' mail'leri mantığından farksız geliyor.
Neymiş efendim? Şu, şunu paylaşmış -beğen-; bu bunu demiş -beğenme-; diğeri şöyle yapmış -hayran ol-... Olduuuuuuu(m)!!! Başka?
Arkadaşımın arkadaşının arkadaşının arkadaşı; tutsun da yine arkadaşımın arkadaşının arkadaşının arkadaşını "eklesin"... Siz sadece "eklerken" (ya da eklediğinizi düşünürken), başkaları da hayatınızı "(k)eklesin"...
Ne güzel dünya, ne güzel İstanbul!

Yıllardır görmediğim (ki aynı şekilde onun da beni görmemesi durumu var) arkadaşım, şu anki halimi merak etsin; "Face'ye şimdiki halini yükle de göreyim değişmiş misin..." desin!

Ben de yükleyeyim (hani yıllardır[!] görmemişiz ya birbirimizi, hani heyecanlandık ya!!!)... Hatta en güzel halimi, en özel halimi, vs... yükleyeyim!

Haydaaaaa! Bir de bakayım ki; 2 gün sonra benim o "en güzel halim", "en özel halim"; ÇOCUKLARIMIZIN BIRAKIN GİRMESİNİ İSTEMEDİĞİMİZ, GÖRMESİNİ BİLE İSTEMEDİĞİMİZ SİTELERDE MONTAJLANARAK "BEN BURADAYIM" diye bağırsın... İşte şimdi "olduuuuuuuuu"(mu)...

DİKKAT: "Facebook" denilen şeyin(!) hayatınızla oynamaması ya da en azından yararlı amaçlar için kullanılmasını temenni eder; "Yüz(face)rehberi(book)"nizin güzel insanlarla dolmasını dilerim... Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 29-05-2010 #5
İradeli kullanırsan pek zararı olmayacağını söyleyebilirm.
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 29-05-2010 #6
Hiç girmedim girmeye de niyetim yok neymiş eski arkadaşlarını buluyormuşsun peh zaten onları bulmak isteseydim hiç kaybetmezdim ki önemli kişiler değil demek ki benim hayatımda, daha birsürü nedemi var ama kısa ve öz yazdım.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-05-2010 #7
Bir ara bir oyun vardı ismi lazım değil, onun hevesine kaydolmuştum. Facebook değil de o oyun köreltmişti beni. Zor oldu ama bıraktım. facebook sizi köreltiyor mu?

Çok çirkin şeylerin, vahşet dolu paylaşımların yapıldığını gördüm. Aynı zamanda çok güzel sanat gruplarını da keşfettim.

Herşey denge. Bilinçli kullanıldığında ya da bilinçli kullanılmadığında sonuçlarına katlanmak zorundayız...
Bu mesajdan alıntı yap
Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 29-05-2010 #8
Geçmişte kalmış birilerini bu güne taşımaya çalışmak,
bu yarım kalmışlık,
bugünden duyulan memnuniyetsizlikten mi kaynaklanmaktadır?
Var olan dostlarınızı tükettiniz de, sıra geçmişte kalan tüketemediklerinize mi geldi?
Hala görüşebildiğim ilkokul, ortaokul arkadaşlarım bu günüme kadar vefa ve özveri ile gelebilmişken,
gelemeyenlere özlem, onlara ulaşma isteği, hakkettikleri yerden (yani geçmişten) tekrar bugüne getirip yeni sizi onlarla tanıştırma hevesi maymun iştahlılık değil de nedir?
Çevrenize gereken özeni gösterdiniz de geçmiştekiler mi kaldı?
Bırakın maziniz hep güzel kalsın, onu bugünle bozmayın..

Ben üye değilim ve bu günkü mutluluğum bana yetiyor.. Geçmişimi tebessümle anımsıyor ama bugünüme sahip çıkıyorum.. Facebook bağımlılarına da bunu tavsiye ederim..
Bu mesajdan alıntı yap
N.design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N.design(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-05-2010 #9
facebook ipini koparmış amacsız insanların uğrak yeri her türlü saygısızlığa müsaade edilen yer ne şahsa ne dile ne dine ne vatana saygı çerçevesinde sınırlama getirmeyen lanet bir yer benim de dondurduğum oluyo bi varım bi yokum ha var ha yok farketmiyor onun dışında bu yılın sonlarına doğru paralı üyelik çıkacak sanırım ve ücretsiz üyeliklere sınırlama getirilecek bildiğim kadarıyla şimdiden facebook out grafikerler.net in facebook sizi köreltiyor mu?
Bu mesajdan alıntı yap
graf_ipek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graf_ipek

Grafiker / İstanbul

Alt 29-05-2010 #10
eski arkadaşlarımı doğrusu eski halleriyle hatırlamak isterim o yüzden görmek istemiyorum.Üyeyim fakat eski arkadaşlarımın hiçbiri yok yakın dostlarım var ancak.doğrudüzgün girmiyorum bile işime yarayan birşey olmadıkça.kendi fotoğraflarından binlerce (hepsi aynı pozda) paylaşmanın, tanımadığın insanlarla arkadaş gibi görünerek 4.500 arkadaşı var görüntüsünden haz duymanın mantığı yok.sanırım bu yüzden bağımlılık yapmıyorfacebook sizi köreltiyor mu? bir diğer yandan da sürekli birşey paylaştım beğensene yeni fotoğraf ekledim yorum yapsana çoook güzelsin desene iniltilerinden tiksinmiş bulunmaktayım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları