facebook yorum eklentisi explorer da çalışmıyor

Web Tasarımı - facebook yorum eklentisi explorer da çalışmıyor ...

Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 22-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar merhaba,
son zamanlarda sık sık kullandığım facebook yorum eklentisi mozilla ve crome da sorunsuz çalışırken explorer da görünmüyor, bu sorunu daha önce yaşayan veya nedenini/çözümünü bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirm. çok işe yarayan ve kullanışlı bir eklenti olan facebook yorumları ve ziyaretçi defteri eklentilerini nasıl çalıştıracağız explorer dafacebook yorum eklentisi explorer da çalışmıyor
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 23-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sorunu çözdük arkadaşlar, aynı sorunu yaşayan varsa eğer, explorer uyumluluk ayarlarından facebook u tanıttığımı zaman sorun çözüldü. fakat bu yalnızca bu işlemi yapan kullanıcılara görünecek bir çzüm.. bunun dışında kodlamada explorer dizinini diğer tarayıcıların önüne alınca problem tüm kullanıcılarda çözülmüş oldu, yani bildiğimiz üzre klasik explorer in "önce ben" tavrından kaynaklanan bir problemmişfacebook yorum eklentisi explorer da çalışmıyor
Bu mesajdan alıntı yap
d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 24-10-2010 #3
Facebook Yorum eklentisi ben pek önermiyorum. Yorumları kontrol edemiyorsun, ki bence çok kötü bir durum. facebook yorum eklentisi explorer da çalışmıyor
Bu mesajdan alıntı yap

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 25-10-2010 #4
yorumları silebiliyorsunuz. facebook üzerinden uygulama oluşturup bu uygulamaya bağlı olarak yorum eklntisini kullanırsanız eğer o uygulama sayfasındaki yöneticiler yorumları yönetebiliyor..
Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 25-10-2010 #5
Ama yorumları sürekli takip etmek lazım silmek için de. facebook yorum eklentisi explorer da çalışmıyor
Bu mesajdan alıntı yap

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 25-10-2010 #6
başka şansın yok zaten her türlü takip etmen gerekecek normal bir sistemde yine kontrol etmek için ya siteye girmen ya da mailini kontrol etmen lazım..
Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 25-10-2010 #7
Benim bahsettiğim şey bildirim olmaması. Ben de sürekli takip ediyorum ama bildirimlerimi epostalarımı takip ediyorum. Aylar önce yazdığım yazıya FC eklentisiyle yorum yazılsa onu göremem yani. facebook yorum eklentisi explorer da çalışmıyor
Bu mesajdan alıntı yap

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 26-10-2010 #8
tabi orası bi handikap ama çok buyuk avantajları da var.. yorum yapan kişi aynı zamanda yazınızı profilinde de paylaşmış oluyor herşeyin bir dezavantajı oluyor malesef.. ama ileride geliştireceklerine eminim bunu.
Bu mesajdan alıntı yap