Facia logo tasarım yarışmaları

Logo Tasarımları - Facia logo tasarım yarışmaları Sponsorlu Bağlantılar ARKADAŞLAR SON ZAMANLARDA YAPILAN EN FACİA LOGO YARIŞMASINI SEÇİYORUZ.BENİM İLK ADAYIM KIRIKKALE VALİLİĞİ LOGO YARIŞMASI.ilk etapta 1.liği layık eser yoktur sonucu çıktı.2. ve 3.ler açıklandı.daha sonra 2.logoyu tsarlayan ...

derinipek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

derinipek

Grafiker / Ankara

Dosya13

Alt 22-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Facia logo tasarım yarışmaları Facia logo tasarım yarışmaları

ARKADAŞLAR SON ZAMANLARDA YAPILAN EN FACİA LOGO YARIŞMASINI SEÇİYORUZ.BENİM İLK ADAYIM KIRIKKALE VALİLİĞİ LOGO YARIŞMASI.ilk etapta 1.liği layık eser yoktur sonucu çıktı.2. ve 3.ler açıklandı.daha sonra 2.logoyu tsarlayan arkadaşa bir logo daha tasarlatmışlar ve bu logoyu valilik logosu olarak seçmişler.şu logolara bir bakın Allah aşkına,adamlarda ne göz varmış :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

YuBayer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

YuBayer

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ARKADAŞLAR SON ZAMANLARDA YAPILAN EN FACİA LOGO YARIŞMASINI SEÇİYORUZ.BENİM İLK ADAYIM KIRIKKALE VALİLİĞİ LOGO YARIŞMASI.ilk etapta 1.liği layık eser yoktur sonucu çıktı.2. ve 3.ler açıklandı.daha sonra 2.logoyu tsarlayan arkadaşa bir logo daha tasarlatmışlar ve bu logoyu valilik logosu olarak seçmişler.şu logolara bir bakın Allah aşkına,adamlarda ne göz varmış :rofl:
Bugün üye olmuşsunuz! Açtığınız ilk konu...Daha yapıcı/öğretici/paylaşımcı bir konu istiyorum sizden...daha iyisini yapabilirsiniz..Bu mesajınız yerine yaptığınız bir çalışmayı paylaşırmısınız...

Forum kurallarınıda okumanızı tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

derinipek

Grafiker / Ankara

Alt 22-05-2012 #3
yapıcı ve eğitici şeylere değinmemi söylemişsiniz.açtığım konu işte bu yüzden.bu logoları seçenler insanların emeklerini boşa harcıyorlar.adam hazır resmi kopyala yapıştır yapmış.üzerinde oynamaya bil gerek duymamış.paintte bir iki çizik atmış.. bu kadar olmaz

bu logolar üzerinde sizin yorumlarınızı bekliyorum.
yada sizin konuya önerebielceğiniz yarışmalar varsa ona değinebilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap

YuBayer

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-05-2012 #4
Her insan kendi yaptığı ve emek harcadığı şeye önem verir. O kişi için o şey herne ise kendisine "güzel ve anlamlı" gelir...Begenip, beğenmemek size kalır. Eğer jüri bir eseri seçiyorsa, o seçim jüriyi bağlar...bu nedenle olmuş, bitmiş yarışmaları konuşacağımıza, zamanımızı daha iyi değerlendirebileceğimiz, yapıcı konularla uğraşmak, motivasyon, öğrenme, paylaşma adına daha olumlu olacaktır şeklinde düşünmüştüm.
Bu mesajdan alıntı yap
istakozzz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

istakozzz

Grafiker / Adıyaman

Alt 23-05-2012 #5
arkadasım o zaman herkes emek harcadı diye herkesi birinci seçsinler ve kimse üzülmesin... madem herkesin yaptığı is anlamlı kendince.... simdi pelin arkadas bir yorum yapmıs topa tutuyosun... arkadasın yeni kayıt yaptırması onun kötü olduğu anlamınamı geliyo veya forumdakilerin daha iyi... ne alakaysa ...
Bu mesajdan alıntı yap

YuBayer

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-05-2012 #6
arkadasım o zaman herkes emek harcadı diye herkesi birinci seçsinler ve kimse üzülmesin... madem herkesin yaptığı is anlamlı kendince.... simdi pelin arkadas bir yorum yapmıs topa tutuyosun... arkadasın yeni kayıt yaptırması onun kötü olduğu anlamınamı geliyo veya forumdakilerin daha iyi... ne alakaysa ...
arkadaşım...mesajımı tam anlamadın sanırım. Konu başlığındaki yarışmada siz 2nci olmuş olsaydınız, bu şekilde yorum yazmazdınız. Bir logo hakkında teknik yorum yapmak birşey, onu/yapanı küçük görmek, alay etmek, aşağılamak başka birşey. Ben kimseyi topa tutmadım, nazik bir şekilde olayın farklı bir boyuta gideceğini ifade ettim.
Yeni üye olmuş bir arkadaşıma yol göstermek istedim. Ben kendimde dahil şu iyi bu kötü diye yorum yapmam. Kendimi de bir halt sanmıyorum. Herkesin kendine göre bir yeteneği, özelliği vardır. Bu kimseyi kimseden üstün yapmaz.

2011 haziranında yapılmış bir yarışma sonucunun Forum'a olan katkısı sizce ne olabilir? Açıklarsanız sevinirim...
Bu mesajdan alıntı yap

derinipek

Grafiker / Ankara

Alt 23-05-2012 #7
teşekkürler ıstakozz..ben bir kırıkkaleli olarak logomuzdan utanıyorum..bunu burada paylaşmak istemiştim sadece..

ama artık suçu hemşerilerimde buluyorum.

çünkü neredeyse ilimizin tüm logoları facia... örnek: bknz kırıkkale ticaret odası logosuna
Bu mesajdan alıntı yap

YuBayer

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-05-2012 #8
teşekkürler ıstakozz..ben bir kırıkkaleli olarak logomuzdan utanıyorum..bunu burada paylaşmak istemiştim sadece..

ama artık suçu hemşerilerimde buluyorum.

çünkü neredeyse ilimizin tüm logoları facia... örnek: bknz kırıkkale ticaret odası logosuna
Söylemek istediğim buydu kardeşim. "Hadi Facia Logoları Bulalım" ile "Ben Kırıkkale'liyim, logomuzu beğenmiyorum, şöyle olabilirdi, burası bana göre olmamış" gibi...

Sizce de ikisi arasında anlam farkı yok mu?
Bu mesajdan alıntı yap

derinipek

Grafiker / Ankara

Alt 23-05-2012 #9
sizin gibi düşünen insanlara konu başlığı ne olursa olsun.yine eleştirecek birşeyler düşerdi.en nefret ettiğim insan profili
Bu mesajdan alıntı yap

YuBayer

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-05-2012 #10
sizin gibi düşünen insanlara konu başlığı ne olursa olsun.yine eleştirecek birşeyler düşerdi.en nefret ettiğim insan profili
Yanılıyorsunuz, ben öyle bir insan değilim. Size veya başka bir arkadaşıma bu şekilde yaklaşmadım. Beni eleştirebilirsiniz ama lütfen yargılamayın. Beni yanlış anladığınızı düşünüyorum. Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları