fark etmez - ikinci el yada sıfır cnc router - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - fark etmez - ikinci el yada sıfır cnc router - Türkiye Geneli ...

sercenk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sercenk

Bilg. Teknikeri / Elazığ

Alt 24-11-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

fark etmez - ikinci el yada sıfır cnc router

Marka / Model: fark etmez

Ürün ile ilgili açıklama: reklam işinde kullanmak için 300x150 veya 300x160 işleme alanlı ikinci el yada sıfır cnc router almayı düşünüyorum iş potansiyelimzi mevcut ama şuan için nakit sıkıntısı var vadeli satış yapa bilecek arkadaşlar bana ulaşırsa memnun olurum. saygılar

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-11-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

fark etmez - ikinci el yada sıfır cnc router - Türkiye Genelifark etmez - ikinci el yada sıfır cnc router - Türkiye Genelifark etmez - ikinci el yada sıfır cnc router - Türkiye Genelifark etmez - ikinci el yada sıfır cnc router - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sercenk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sercenk

Bilg. Teknikeri / Elazığ

Alt 28-03-2015 #3
ilan kaldırıla bilir teşekkürler