Farklı bif text efecti yapmak istiyorum ( ? )

Flash - Farklı bif text efecti yapmak istiyorum ( ? ) Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar Forumunuza yeni üye oldum Umarım bundan sonra burada sizlerle beraber olucaz. Flasha dün basladım kitabımda var ve kitabın dısına cıkarak birşeyler denemek istedim fakat hüsranla sonuçlandı ...

thegenc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thegenc

Öğrenci (Grafik) / Kütahya

Alt 14-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar

Forumunuza yeni üye oldum Umarım bundan sonra burada sizlerle beraber olucaz. Flasha dün basladım kitabımda var ve kitabın dısına cıkarak birşeyler denemek istedim fakat hüsranla sonuçlandı Dedim birde hocalarıma sorayım yardım ederlerse bu işi bitirmiş oluruz.

Yukarıda bir fırçam var ve ucundan boya damlıyor. damlayan boya damlası alta

" Merhaba " yazısını olusturuyor

Kalem kendi kendine " Merhaba " yazıyor. Böyle bir örnek buldum .FLA olarak fakat mantıgını anlamadıgım icin soğutmya başladı beni kendinden. Sizlerin yardımını bekliyorum

Yol gösterirseniz cok mutlu olurum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

thegenc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thegenc

Öğrenci (Grafik) / Kütahya

Alt 15-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
20 saat geçti ve hiç cevap gelmedi Farklı bif text efecti yapmak istiyorum ( ? ) çokmu zor birşey sordum arkadaşlar ?
Bu mesajdan alıntı yap
otuz9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

otuz9(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-10-2009 #3
acele etme, yardım alacaksın kardeş...

öncelikle geçişle birleştirmek istediğin "boya ve yazı"nı aynı layere koy.
ilk framede boya son framede yazın olsun ve ikisinede "create shape tween" uygula..
hadi hayırlı olsun.

not: genede olmazsa shape tween uygulamalarını arattır siteden.. Farklı bif text efecti yapmak istiyorum ( ? )
Bu mesajdan alıntı yap