farklı bir afiş

Afiş Tasarımı - farklı bir afiş Sponsorlu Bağlantılar...

farklı bir afiş
pixellart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pixellart

Matbaacı / Artvin

farklı bir afiş

Alt 07-07-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

farklı bir afiş
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hades isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hades

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-07-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ben grafiker degilim haşa huzurdan ama afiş çok kötü:S msn avatralarını andırdı bana hani resmin üzerine istediginizi yazın gibi:anlamsiz: Vahşi batı, polis rozeti , kurşun delikleri Grafikerlerin asayişlik bi durumu mu var? farklı bir afiş Ortadan kaldırılmak üzere Grafik ve Grafikerler arıyoruz farklı bir afiş
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 07-07-2007 #3
Herşeyden öte "Grafikir Grafiker" ne oluyor ben onu anlayamadım. "Grafikir'li" olsa daha bi anlamlı olmazmıydı ?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
KTUKEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KTUKEK(28)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-07-2007 #4
Ben grafiker degilim haşa huzurdan ama afiş çok kötü:S msn avatralarını andırdı bana hani resmin üzerine istediginizi yazın gibi:anlamsiz: Vahşi batı, polis rozeti , kurşun delikleri Grafikerlerin asayişlik bi durumu mu var? farklı bir afiş Ortadan kaldırılmak üzere Grafik ve Grafikerler arıyoruz farklı bir afiş
katılıyorum. +1
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 07-07-2007 #5
walla tasarım süper bir çığır aşmış :P şaka bi yana arkaadaşın ilk işlerinden herhalde
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 07-07-2007 #6
Lütfen kimsenin yaptıklarıyla dalga geçmeyelim. Herkes sizler kadar "profesyonel" olmaya bilir. Eleştiri yaparken kullandığımız kelimelerin nereye gittiğine dikkat etmeliyiz. Biraz daha dikkatli kelimeler kullanarak cümlelerimizi kuralım!

Bu mesajdan alıntı yap
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 07-07-2007 #7
pixellart çalışman kötü değil yazıların rengi çok koyu kaçmış onları bi düzenleyebilirsin. sonra yine buraya at bir bakalım.Hiçbirimiz en iyisi değiliz olmaya uğraşıyoruz,inşallah sitemizde sana yardımcı olacaktır.Grafikerlik yolunda başaırlaının devamını dilerim.Bizi takip etmekten vazgeçme, bizde seni takip edeceğizfarklı bir afiş
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 07-07-2007 #8
ben kimsenin kalbini kırmak için ya da kendim çok iyi olduğum için öyle demedim şaka olduğunu kendimde söledim nese yanlış anlaşıldıysam kusuruma bakmayın....
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 07-07-2007 #9
ben kimsenin kalbini kırmak için ya da kendim çok iyi olduğum için öyle demedim şaka olduğunu kendimde söledim nese yanlış anlaşıldıysam kusuruma bakmayın....
Yukarıda yazdığım hatırlatma senin için değildi. Belliki arkadaşımız yeni başlamış bu işe ben doğabilecek polemikleri önceden uyarayım dedim. Yoksa hedef gösterdiğim kimse yoktu. Konuya hassasiyet gösterip tekrar açıklama yapman art niyetli olmadığını gösteriyor zaten. Teşekkürler hassasiyetin için. =)

Bu mesajdan alıntı yap
pixellart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pixellart

Matbaacı / Artvin

Alt 07-07-2007 #10
arkadaşlar söz konusu afiş bir CLP afiş çalışması. gece ışığın etkisi düşünülerek hazırlanmış bir çalışma. tabi ki kusurları olacak ve siz bu konuda fikirlerinizi söyleyeceksiniz. hepinize tşk.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
farkli bir afis