farklı bir gardolap çalışması..

Autocad - farklı bir gardolap çalışması.. ...

my91 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

my91

Hiç Biri / Bursa

Alt 01-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

my91

Hiç Biri / Bursa

Alt 01-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaslar oncelıkle bazı detayları daha koyamadım render ve metarıal ile ilgili sorunlar var..örneğin cam mesala her türlü yoruma açığım şmdiden herkese teşekkrler..
Bu mesajdan alıntı yap
karanfil54 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karanfil54(33)

Grafiker / Bursa

Alt 05-11-2009 #3
eline sağlık farklı olmuş fakaaaaaat ....

ben aktif mobilya arge işiyle uğraşıyorum ürün farklı olmuş ama üretim boyutuna girersek sabaha çıkamayız ve çok paramız gider farklı bir gardolap çalışması..)))))
Bu mesajdan alıntı yap
humeh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

humeh

Grafiker / Ankara

Alt 24-11-2009 #4
eline sağlık farklı olmuş fakaaaaaat ....

ben aktif mobilya arge işiyle uğraşıyorum ürün farklı olmuş ama üretim boyutuna girersek sabaha çıkamayız ve çok paramız gider ))))

Sen üretici olabilir yapılabilirlik açısından bakabilirsin. Ama sorulan o değil bence başlangıç için iyi ama önce şu arka planı bir beyazlatki dolap ortaya çıksın.
Bu mesajdan alıntı yap

my91

Hiç Biri / Bursa

Alt 29-11-2009 #5
yorumlarınız için teşekkrler..evet üretim aşamasına dökersek biraz ugraştırır gibi+bu arka plan rengini siyah yapınca resmide boğuyor onuda bende farkettim ama artık başka tonda deişik meterialler kullanmaya gayret ediyorum tekrardan teşekkrler...farklı bir gardolap çalışması..
Bu mesajdan alıntı yap